Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
lucid, teknik

Lucid (Teknik)

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Lucid (Teknik)

Merhaba;
Bugün yabancı sitelere biraz göz attım ve öncelikle şunları söylemeliyim ki;

hepsinde gerçeklik kontrolünü sürekli uygulamamızı yazıyor
çoğunda da bir rüya günlüğü tutmamızı söylüyor
tekniklerde ona göre paylaşılıyor yani bunları yaptıkları göz önünde bulunduruluyor

Gelelim tekniğe, bu tekniği işe yarayacağını düşündüğüm için paylaşıyorum

Gece kendiliğinden uyandığın zaman rüyanı düşün ve onu en ince ayrıntısına kadar hatırlamaya çalış(ben rüya görmüyorum demeyin her insan rüya görrür sadece hatırlamaz eğer rüya günlüğü tutarsanız hatırlarsınız)

daha sonra rüyanın en çok hatırladığınız yerini bulun ve orda olduğunuzu düşününmekanı ve gördüğünüz şeyleri gözünüzde tekrar canlandırın

iyice hatırladıktan sonra kendinize yine orada olacağınız ve orayı tanıyıp rüya olduğunu anlıyacağınızla ilgili telkinler verin
bu telkinleri uykuya dalana kadar devam ettirinuykuya daldığınızda bu mekanda olduğunuzu göreceksinizve aklınızdan bunun rüya olduğu geçicek o zaman hemen gerçeklik kontrolünü yapın uymayacaktıro zaman tabii ki bu bir rüya!

ALINTI

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com