Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel > Gebelik & Doğum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
doğum, erışır, gülcan, hikayesi

Gülcan Erışır İn Doğum Hikayesi

Eski 07-23-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gülcan Erışır İn Doğum Hikayesi

Gülcan Erışır ın Doğum Hikayesi
Evet, kadınların doğum hikâyesi, erkeklerin askerlik hikâyesi bitmez derler ya çok doğru Şu anda bu satırları okuyanlar, ya hamile ya yeni doğum yapmış ya da bebek düşünen annelerdir Bunların dışında bu duyguyu kimsenin anlaması ve doğum hikâyelerini dinlemesi ve okuması mümkün değildir
Benim, hikâyem aslında diğerlerinden çok farklı değil

Sadece hamile olduğumu ilk öğrendiğimdehastane bahçesinde ağladım vebu hatayı neden yaptığımı düşündüm! Henüz yeni evliydim ve sankialtından kalkamayacağım bir yükün sorumluluğu bir kaç dakika önce omuzlarıma yüklenmişti İlerleyen saatlerde halen ağlıyordum Yurt dışında olmam, ailemden uzak olmam, henüz yapmam gerekenlere daha başlayamamış olmam ağlayıp isyan etmeme yetiyordu sanki
Eşimin, hamileliğime sevinmesine ve bu mutluluğu yaşamasına bile tahammülüm yoktu Tabii ertesi güne kadar yani 24 saat bile üzerinden geçmeden bu eşsiz anne olmanın güzelliğini, çocuk sahibi olmanın mutluluğunu anlayıp, Allah'a milyon defa şükretmeme yetti İşte böyle karışık, şaşırtıcı ve bir o kadar da paha biçilmez birsey anne olmak Ve karnında can beslemek

Çok mutlu bir hamilelik sonrasında sağlıklı bir oğlum oldu simdi 3 yasında ve ben ikinci çocuğuma 4,5 aylık hamileyim

Bilmem anlatmak istediğimi anlatabildim mi? Ama benim geri dönüp baktığımda aklımda kalan tek şey, ilk hamileliğimi öğrendiğimde hastane bahçesinde ağladığımda aslında ne kadar değerlihem de paha biçilmesi söz konusu bile olmayacak kadar değerli bir varlığımın farkında olamayışım Allah'ıma bin değil milyar defa şükrediyorum ki anneyim

Kaynak: Bebek

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com