Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2015, fal, günlük

Günlük Fal 25,06,2015

Eski 06-25-2015   #1
Şengül Şirin
icon109

Günlük Fal 25,06,2015

Günlük Fal

KOÇ: Senin bu kıskançlığına ne yapacaz? Karşındakiler senin değerini bilmiyor sen inatla çabalıyorsun boşverip hayatını yaşasana

BOĞA: Sana bakmıyor diye karalar mı bağlıcaksın? Güzelliğini kullan ve koluna yeni bir sevgili tak kıskançlığından ölsün mal

İKİZLER: Var ya tapılası insansın Bi insanın içinde hiç mi kötülük olmaz Buna rağmen yalnızsın, seni yalnız bırakanlar gerizekalı

YENGEÇ: Bu aralar kısmetin açık ama dikkat et hoşladığın kişiyi kaptırma yine Biraz uyanık ol ya bunu da mı ben söyleyeyim

ASLAN: Her ortamda aranan insansın Bulunduğun yere neşe ve eğlence saçıyorsun Sen neden bu kadar tatlısın? Tamam şımarma

BAŞAK: Çok sabırsızsın Hemen anında olsun istiyorsun Olması için elinden geleni yapıyorsun ama kıymetini bilmiyorlar ki

TERAZİ: İçten pazarlıklı insanlar etrafında duvar örmüş O duvarı kaldırmak senin elinde arkadaşlarını iyi seç, pişman olma

AKREP: Kafana taktığın şeyi illa elde edeceksin değil mi? Elde etmezsen ölürsün di mi? Aferin ama böyle devam et

YAY: Tutturmuşsun aşığım ben diye Ya ne aşkı? Aşkın gelip geçici bir şey olduğunu sana ben öğretecek değilim Kendine gel

OĞLAK: Seni kendini beğenmiş seni Ama kendini beğenmekte ne kadar haklısın şapşal Herkes sana hayran sen ise bir kişiye

KOVA: Yastığa başını koyduğun zaman düşündüğün insan seni hak etmiyor bil istedim Yeni aşklara yelken aç

BALIK: Dost sandığın insanlar şerefsiz çıkıyor olabilir Bu seni asla üzmesin Ne kadar az dostun olursa o kadar iyi

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com