Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilseydim, bırakmanın, bırakırdım, kolay, olduğunu, sigarayı, önce

Sigarayı Bırakmanın Bu Kadar Kolay Olduğunu Bilseydim Daha Önce Bırakırdım.

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sevgili Arkadaşlar

15 yıl sigara içtim, 1 yıldır içmiyorum Hiçbir yöntem kullanmadım, karar verdim ve bıraktım İşin tek sırrı kendinizi çok iyi motive etmek Motive etmenin tek yolu da bütçeyi düşünmek değil, sağlığınızı düşünmek Çünkü içtikçe gelecekteki sağlığınızdan çalıyorsunuz

İnanın ben sigarayı bıraktıktan sonra yaşam kalitem arttı Baş ağrılarım sona erdi, o her gün yaşadığım yorgunluklarım sona erdiDaha sakin ve daha rahat oldum Sigara içerken çok sinirli olduğumu anladım (Ne kadar tezat değil mi?) Sigara içerken ben, genç yaşımda bir ihtiyarmışım

Kararınızı verin ve sigarayı bırakın Sıkıntı sadece ilk 2-3 gün Daha sonra yavaş yavaş insan alışmaya başlıyor ve inanın sigarasız hayat çok daha keyifli

Zorlanacaklar için Allen Carr'ın "Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu" kitabını öneririm Gerçekten işe yarıyor İnternet üzerinden pdf formatında da bu kitabı e-kitap olarak bulabilirsiniz

Lütfen yine internet üzerinden amfizemi ve KOAH'yı araştırın

Bir de şunu iyi bilin Tüm sigara tiryakileri bir gün mutlaka akciğer kanseri olur Az da içseniz, çok da içseniz mutlaka siz de akciğer kanseri olacaksınız

Tek fark şu: Birçok sigara tiryakisi Akciğer Kanseri olduğunu göremeden sigara nedeniyle kalp krizinden ölüyor!

Sevgiyle Kalın

Sevgiyle kalın

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com