Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Yazılım & Donanım > Program Tanıtımları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
auslogics, information, system

Auslogics System İnformation

Eski 10-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Auslogics System Information

Auslogics System Information, ücretsiz bir sistem bilgilendirme yazılımıdır Yazılım; genel bilgilendirme, işletim sistemi, bellek kullanımı, performans, sistem aygıtları, video özellikleri, sabit disk sürücüleri, I/O ve USB sürücüleri, yazılımlar, ağ ve aygıt yönetimi bölümlerinden oluşmaktadır Bu bölümlerin her birinde de ilgili olduğu alana ilişkin ayrıntılı bilgiler sunmaktadır

Karışık biçimde bazı örnekler verecek olursak; işletim sisteminiz, kurulu yazılımlarınızın ve o an çalışmakta olan uygulamalarınızın sayısı, Internet Explorer ve DirectX gibi temel yazılımların sürüm numaraları, sistem klasörlerinizin listesi, sisteminizde çalışmakta olan işlemlerin her birinin ne kadar bellek kullandığı, başlangıç işlemlerinin sayısı, Windows hizmetlerinin toplam ve çalışmakta olan sayısı, sisteminize kurulu her bir aygıtın özellikleri, ekran kartınızın ayrıntılı özellikleri, ağ kullanımınız ve daha onlarca şey hakkında bilgi alabilirsiniz

Yazılımın bir başka önemli özelliği ise sisteminiz hakkındaki tüm bilgileri ayrıntılı bir biçimde raporlayabilmesidir HTML, XML ve TEXT biçiminde rapor alabilme imkanınız bulunmaktadır

Sürüm : 116155 Boyut : 17 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware) Dil : Ingilizce İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista Üretici Firma : Auslogics Pty Ltd

http://frmsinsinetsystem-infofo_installexe

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Auslogics System Information 1419245

Auslogics System Information, ücretsiz bir sistem bilgilendirme yazılımıdır Yazılım; genel bilgilendirme, işletim sistemi, bellek kullanımı, performans, sistem aygıtları, video özellikleri, sabit disk sürücüleri, I/O ve USB sürücüleri, yazılımlar, ağ ve aygıt yönetimi bölümlerinden oluşmaktadır Bu bölümlerin her birinde de ilgili olduğu alana ilişkin ayrıntılı bilgiler sunmaktadır

Karışık biçimde bazı örnekler verecek olursak; işletim sisteminiz, kurulu yazılımlarınızın ve o an çalışmakta olan uygulamalarınızın sayısı, Internet Explorer ve DirectX gibi temel yazılımların sürüm numaraları, sistem klasörlerinizin listesi, sisteminizde çalışmakta olan işlemlerin her birinin ne kadar bellek kullandığı, başlangıç işlemlerinin sayısı, Windows hizmetlerinin toplam ve çalışmakta olan sayısı, sisteminize kurulu her bir aygıtın özellikleri, ekran kartınızın ayrıntılı özellikleri, ağ kullanımınız ve daha onlarca şey hakkında bilgi alabilirsiniz

Yazılımın bir başka önemli özelliği ise sisteminiz hakkındaki tüm bilgileri ayrıntılı bir biçimde raporlayabilmesidir HTML, XML ve TEXT biçiminde rapor alabilme imkanınız bulunmaktadır

Sürüm : 1419245 Boyut : 258 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware) Dil : Ingilizce İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista Üretici Firma : Auslogics Pty Ltd

http://frmsinsinetsystem-infofo_installexe

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com