Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Yazılım & Donanım > Program Tanıtımları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
maker, shalom

Shalom Help Maker

Eski 10-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Shalom Help Maker

Shalom Help Maker

Shalom Help Maker, MS Word'e ihtiyaç duymayan Windows yardım dosyası düzenleyicisidir Resimleri, açılır pencereleri, diğer sayfalara ve web sayfalarına olan bağlantıları destekler Shalom Help Maker ile yardım dosyalarının başlama tipini değiştirebilir, yardım dosyalarına başlık yazısı ve resimler ekleyebilirsiniz Hazırladığınız yardım dosyalarını F4 düğmesine basarak önzileyebilirsiniz

Sürüm : 061 beta Boyut : 104 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware) Kısıtlama : Dil : Ingilizce İşletim Sistemi : Windows (Tümü) Üretici Firma : Finn Ekberg Christiansen

http://wwwdanish-sharewaredk/soft/eta/shelpmzip

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com