Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Yazılım & Donanım > Program Tanıtımları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anaokulu, kreş, sistemi, yönetim

Anaokulu Ve Kreş Yönetim Sistemi

Eski 10-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Anaokulu Ve Kreş Yönetim Sistemi

Anaokulu ve Kreş Yönetim Sistemi

Sürüm : 11 Boyut : 185 Mb Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo) Dil : Türkçe İşletim Sistemi : Windows (Tümü) Üretici Firma : Erkoz Yazılım

Anaokulları ve kreşler için tasarlanan, kullanımı basit ve işlevsel bir uygulamadır Anaokulu, kreş, çocuk evleri ve etüt merkezleri tarafından kullanılabilir Öğrenci ile ilgili tüm bilgiler (genel durumu, sağlık durumu) kayıt altında tutulur Her öğrenci için gelişim takip tabloları hazırlanabilir ve ailelerine aylık çıktı olarak sunulabilir Ay içerisinde istenilen sıklıkta aktivasyonlar kaydedilir ve eğitmenin öğrenci hakkındaki düşünceleri belirtilir Günlük yoklama tabloları hazırlanır ve gelmeyenler işaretlenerek nedenleri belirtilir Verilen hizmet ve karşılığındaki bedel belirtilerek, aylık borç tabloları hazırlanır Aylık borcunu ödeyenler ve ödemeyenler ayrı ayrı listelenir Geçmişe dönük hizmet tutarları ve ödemeleri alınabilir Ödeme makbuzu kesilebilir ve üyenin hesap ekstresi alınabilir Resimli ve resimsiz sınıf listeleri hazırlanır Girilen bilgiler doğrultusunda grafiksel olarak çeşitli analizler ve raporlar hazırlanır Öğrencilerin resimlerini ekleyebilir ve sınıf listelerini hazırlarken ve tabloları oluştururken resimli çıktılar alabilirsiniz Okuldan ayrılan öğrenciler listelerden çıkartılır; fakat verilerden silinmez, yeniden okula geri dönümlerde öğrenci bilgileri tekrar girilmeden gerekli listelerde eski öğrenciler gösterilecektir Ayrıca program içerisinden aylık yemek listelerinizi de hazırlayabilir ve çıktısını alabilirsiniz Öğrenci ile ilgili tüm girişler ve yapılacak işlemler, öğrenci bilgi sayfası üzerinden kontrol edileceğinden işleriniz kolaylaşacak ve programı kullanmakta sorun yaşamayacaksınız

Not : Programla ilgili görsellere buraya tıklayarak ulaşabilir ve daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz

http://wwwerkozyazilimcom/kreszip

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com