Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ararsınız, çok, kolektif

Beni Çok Ararsınız , Kolektif

Eski 11-29-2009   #1
Şengül Şirin
Icontr

Beni Çok Ararsınız Kolektif

Eylül 2009, 288 sayfa, ISBN: 9789752543140
Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca, hürriyet ve bağımsızlığa sembol olmuş bir milletiz

Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, bağımsızlıktan mahrum bir millet, medeni insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye liyakat kazanamaz

Türk Milleti yüzyıllardan beri hür ve müstakil yaşamış ve istiklali yaşamak için şart saymış bir kavmin kahraman evlatlarından ibarettir Bu millet istiklâlsiz yaşamamıştır, yaşayamaz ve yaşamayacaktır

-Mustafa Kemal Atatürk, 21 Haziran 1922

Atatürk eski Türkiye'den modern bir devlet çıkarmıştır

-Stipi - Arnavutluk

Atatürk olmasaydı yeni Türkiye mevcut olmazdı

-Hufvud Stadbaldet - Finlandiya

Atatürk'ün ölümü ile dünya büyük bir liderini kaybetti

-Gazete Del Popolo - İtalya

Yüzyıllar nadir olarak dahi yetiştirir Şu talihsizliğimize bakın ki o büyük dahi çağımızda, Türk milletine nasip olmuştur

-Lloyd Geviye - İngiltere Başbakanı

Ölümüyle dünya ilginçliğini kaybetti

-Lord Kinross

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com