Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bulundu, hacker, musa, ölü

Hacker Musa ölü Bulundu!

Eski 11-10-2009   #1
peri
icon111

Hacker Musa ölü Bulundu!

Hacker Musa ölü bulundu!

Hacker Musa ölü bulundu
ERZURUM'da okula giderken kaçırılan ve altı gün sonra işkence yapılarak öldürülen 13 yaşındaki Musa Kang'ın (13) katil ya da katillerini bulmak için Emniyet Müdürlüğü bünyesinde kurulan özel ekip, insan avı başlattı Sınıf arkadaşlarının gözleri önünde Musa'yı ağlatarak ölüme götüren ve yüzünde çizik, burnunda çöküntü olan, kıvırcık saçlı, esmer, siyah gözlü, madde bağımlısı bir genç üzerinde şüpheler yoğunlaştı

ERZURUM'da 3 Kasım günü evinden okula giderken 17-18 yaşlarındaki genç bir erkek tarafından kaçırılan bilgisayar kurdu 13 yaşındaki Musa Kang'ın cesedi bulunduBakırcı Mahallesi Cennet Çeşme Sokak'ta oturan seyyar satıcı Necmettin Kang'ın 6 çocuğundan dördüncüsü olan 7'nci sınıf öğrencisi Musa Kang, 3 Kasım günü sabah saat 0700 sıralarında evlerine 300 metre uzaklıktaki Omer Duygun İlköğretim Okulu'na giderken kaçırılmıştı
6 GÜNDÜR ARIYORLARDI
Güvenlik kameralarında, en son yanında 17- 18 yaşlarında henüz kimliği tespit edilemeyen bir erkekle görüntülenen Musa Kang'ı bulmak için Emniyet Müdürlüğü bünyesinde özel bir birim oluşturulmuştu 6 günden beri yapılan arama çalışmaları dün sonuç verdi
BAŞINI TAŞLA EZMİŞLER
Saat 2300 sıralarında İstasyon Semti'nde Devlet Demiryolları (DDY) ambarları yakınındaki metruk bir binada Musa Kang'ın cesedi bulundu DDY güvenlik kulübesine 50 metre uzaklıktaki boş binada polisler tarafından bulunan Musa Kang'ın başına taşla vurularak öldürüldüğü tespit edildiPolisin birkaç gün önce öldürülerek boş binaya atıldığı üzerinde durduğu Musa Kang'ın cesedine otopsi yapılacak

ARKADAŞLARI ÜZGÜN, MÜDÜRÜ AĞLADI
Musanın eğitim- öğretim gördüğü Ömer Duygun İlköğretim Okulunda ise gözyaşı ve hüzün vardı Sınıftaki sırası boş kalan Musa'nın arkadaşları ölümüne inanmadıklarını söylediler Musa'nın çok başarılı bir öğrenci olduğunu belirten Okul Müdürü Şeref Turan "Bir evladımı kaybettim Çok üzüldüm" dedi ve gözyaşlarını tutamadı

Öte yandan ATV'de Müge Anlı ile 'Tatlı Sert' programına 'Hacker Musa'nın kaybolmasıyla ilgili olarak ihbar yağdı Özellikle programa katılan kadınlar tarafından yapılan ihbarlarda Musa ile birlikte güvenlik kameralarına yansıyan görüntüdeki gencin isminin 'Levent' olduğu, burnunda bir çöküntü ve yüzünde çizik bulunduğu bildirildi Yayından alınan kadın, programcılara Levent'le ilgili diğer bilgileri de aktardı Madde bağımlısı olarak tanınan ve öğrencilere sarkıntılık ettiği öne sürülen gencin, siyah gözlü, esmer, kıvırcık saçlı, deri mont giydiği belirtildi Bir başka kadın, gencin hurdacılık yaptığını ve Kavakkapı Mahallesinde oturduğunu iddia etti

MUSA ÇETEYE PARA KAZANDIRIYORDU İDDİASI
Başka bir vatandaş ise görünülendeki gençle Musa'yı Çaykara iş merkezinin arkasındaki bir internet ****de gördüğünü anlattı Musa ile o gencin bir bilgisayar önünde oturduklarını kaydeden kimliğini açıklamayan vatandaş, "Ne bakıyorsun" uyarısıyla karşılaştığını belirtti Tanık, "Öğrenmek için bakıyorum" dediğini kaydederek "Bilgisayar önünde sanki Musa'ya bir şeyler yaptırıyorlardı Bunlar bir çete Çetenin lideri 'Tamara' kod adlı birisi Kaçıran gence ise ufak - tefek anlamına gelen 'Goddik' diyorlardı Musa'ya para kazandıran bir oyunu oynatıyorlardı Anladığım kadarıyla Musa bilgisayar oyunlarından çeteye büyük paralar kazandırıyordu' diye konuştu

Milliyet

Seviyorum demek önce onsuz olmayı kabullenmektir
Varlığı armağansa yokluğu ceza deği
Varlığının değerini bilmektir
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com