Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
altaylı, hande, maraz

Maraz -Hande Altaylı

Eski 10-25-2009   #1
Şengül Şirin

Maraz -Hande Altaylı

Maraz -Hande Altaylı

Yürek burkuntularının mahrem romanı…
Hande Altaylı’nın çok satan Aşka Şeytan Karışır’ın ardından heyecan verici yeni eseri Bazen hayatın sigortası atar; ışıklar söner ve her yer karanlığa gömülür Sesler seslere, nefesler nefeslere karışır; doğrular yalana bulanır Gözbebekleri büyür, gözbebekleri küçülür…

Maraz, hiç beklemediği bir anda kendi karanlığında kalan genç bir kadının, Aslı’nın hikâyesi Aniden tuzla buz olan bir evlilik ve sonrasında büyük bir hızla tersine dönmeye başlayan dünya…

BİR MERDİVENDE OTURMUŞ AĞLIYORDUN
SAÇLARIN DARMADAĞIN
YANINA OTURUP NEYİN VAR DİYE SORDUM
KALBİMDE DELİK VAR DEDİN
ÇOK UĞRAŞTIM AMA NİYE AĞLADIĞINI SÖYLEMEDİN
SADECE KALBİMDE DELİK VAR DEYİP DURDUN

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com