Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
evi, gece, kitap, serisi

Gece Evi Serisi - Av - 5. Kitap

Eski 10-23-2009   #1
Şengül Şirin

Gece Evi Serisi - Av - 5. Kitap

Gece Evi Serisi - Av - 5 Kitap

Eğer dünyadaki en ateşli erkek,isimsiz bir şeytan olarak kendini gizliyorsa ve istediği tek şey sizseniz, ne yaparsınız?

Çayırın kenarında, ağaçların gölgelerinin arasında bir karaltı belirdi Vücudunu görebiliyordum; çünkü ay ışığı, teninin pürüzsüz ve çıplak hatlarını belirginleştiriyordu

Durdum Hayal gücüm aklını mı yitirmişti yoksa?

“Tereddüdün mü var yoksa aşkım?”

Sesini duyunca, bedenimden bir ürperti geçip gitti Ağaçların yaprakları arasından korkunç, alaycı bir kahkaha duyuldu

Dünyada milyonları peşinden sürükleyen,adeta bağımlısı yapan,bir fenomen olanGECE EVİ Serisinin büyük merakla ve sabırsızlıkla beklenen 5kitabı AV’da aşk, heyecan, gerilim, tutku ve entrikalarla dopdolu

kitapyurducom

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com