Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel > Gebelik & Doğum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
astım, bilgi, hakkında, hamilelikte, hamileyken, oluşur

Hamilelikte Astım Hakkında Bilgi Hamileyken Astım Oluşur Mu?

Eski 10-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bebeklerde ve çocuklarda ortaya çıkan astım, saman nezlesi gibi alerjik hastalıklar, gebelik döneminde başlayabiliyor Özellikle erken adet gören bayanlarda, bebeklerinin alerji hastalıklara yakalanma riski daha fazla Bebeklerin ve çocukların bu hastalıklara yakalanmasına neden olan bir diğer etken ise doğum kontrol hapları Bu tarz ilaçlarda bulunan östrojen hormonu, ''T helper-2'' adı verilen lenfosit grubunu uyarmasıyla tetiklenen alerjik reaksiyonlar, astım ve saman nezlesi gibi hastalıklara neden olabiliyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com