Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
albüm, istiyorum, linet, paylaşmak, tanıtımı

Linet - Paylaşmak İstiyorum Albüm Tanıtımı

Eski 10-14-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Linet - Paylaşmak İstiyorum Albüm Tanıtımı

Linet - paylaşmak istiyorum

Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur, Sezen Aksu, Hakan Altun, Bülent Özdemir, gibi değerli isimlerin eserlerinin yer aldığı albüm bu yıla damgasını vuracağa benziyor Albüme ismini veren, Hakan Altun’un duygusal parçası “Aşkı Paylaşmak İstiyorum”la Linet müziğini sizlerle paylaşmak istiyor

Albümün Müzik Direktörlüğünü üstlenen Emirkan, söz ve bestesi kendisine ait olan; O Kim Oluyor, Yüreğim, İhanet adlı eserleriyle de desteğini sürdürüyor Albümde, Sıla Gençoğlu tarafından kaleme alınan, Sezen Aksu tarafından bestelenen “Aslan Gibiyim” Linet için yazılan iddialı parçalardan

Yine, 80’li yılların unutulmaz eserlerinden, Orhan Gencebay’ın Çilekeş’i, Ferdi Tayfur’un Derbeder’i Linet’in muhteşem yorumuyla bir kez daha hafızalarımıza kazınıyor

Albümün diğer duygusal parçası olan “Kim Özler”, Hakkı Yalçın’ın sözleri Emirkan’ın bestesiyle ve sanatçının essiz yorumuyla aynı zamanda çıkış parçası olacak

Murat Güneş’in Aşk Ordusu, Bülent Özdemir ve İlker Kahraman’dan Can Bildim, albümde hit olacak parçalardan

Aranjeleriyle ve düzenlemeleriyle, Erhan Bayrak, Ercüment Ekin, Hakan Sarıca, Aydın Kara, Ozan Özkök, ve Mustafa Ceceli, albümdeki eserlere hayat verdiler

Sanatçı: Linet
Yayıncı: Esen Müzik
Yayın Tarihi: 2009
Albüm:
  • Kim Özler
  • Yüreğim
  • O Kim Oluyor
  • Çilekeş
  • Derbeder
  • Aşkı Paylaşmak İstiyorum
  • Aşk Ordusu
  • Can Bildim
  • İhanet
  • Aslan Gibi
  • Derbeder (Remix)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com