Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kesinlikle, okumak, yasaktır, yazıyı

Bu Yazıyı Okumak Kesinlikle Yasaktır..

Eski 08-26-2009   #1
Gözyaşı

Bu Yazıyı Okumak Kesinlikle Yasaktır..

Aslında sana bunu okumaman gerektiğini taa başlığı yazarken söyledim ama beni dinlemiyo rsun bak hala devam ediyorsun okumaya galiba birşeyler öğrenebileceğini sanıyorsun fakat HAVANI alırsın Çünkü bu yazıda işine yarar bir şey yokTekra r tekrar etmeme rağmen hala okuyorsun!
Büyük ihtimalle sorunlu bir insan olmalısın sen insanların okumaması için bir yazı var burada ve sen buna aldırmadan okuyorsun Bu işten ne zevk aldığını sorabilir miyim sana? Çok Merak ediyorum
başka işin yok mu senin?İlla küfür mü edim
Okuma bu yazıyı Bak hala okuyor Allahım ya Vakit varken şunu okumayı bırak işine gücüne bak Burada hayatını değiştirecek bişey mi arıyorsun? Okumaya devam ederek beni sinirlend irdiğinin farkında mısın? Okumasana yaw
Yok yok sen adam olmazsın Hiç aile terbiyesi almamış ki İnsana bi kere laf söylenir Okuma dediysek okuma işte Tabi sallayan kim? Bu yazıda hiçbi şey yok vakit kaybı valla benden söylemesi Yeter yaw okuma işte İşine gücüne git Başka bloglara diğer bölümlere git gez dolaş hayatını yaşa ya Üff sıkıldım ha Ne bekliyors un hala bu anlamsız yazıdan? Mesaj vermemi mi bekliyors un?

İyi hadi kazandın Artık sıkıldım çünkü İşte mesajın:
“Sigara sağlığa zararlıdır
Umarım başın göğe ermiştir
Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir
Yaaaa…Öylemiymiş

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com