Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
fıkraları, kadeş, savaşı, öğrenci

Öğrenci Fıkraları Kadeş Savaşı

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Tarih dersinde öğretmen birini tahtaya kaldırmış ve sormuş:

-Oğlum Kadeş Savaşını kim yaptı?

Çocuk hemen yanıtlamış:

-Hocam vallahi billahi ben yapmadım

Hoca sinirinden çıldıracak O sinirle dışarıya çıkmış, koridorda Matematik öğretmenini görmüş ve durumu Matematik öğretmenine anlatmış:

-Hoca hanım bu öğrenciler beni çıldırtacak; Kadeş Savaşını kim yaptı diye soruyorum, vallahi billahi ben yapmadım diye yanıt veriyorlar, çıldıracağım

-Hocam üzülmeyin çocuktur bunlar hem yaparlar hem de yapmadım derler Tarihçinin sinirleri iyice tepesine çıkmış ve soluğu Müdür Beyin odasında almış

-Müdür Bey bu nasıl bir okul, ne öğrencisinde hayır var, ne de öğretmeninde; öğrenciye Kadeş Savaşını kim yaptı diye soruyorum, ben yapmadım diyor, öğretmene durumu anlatıyorum, bunlar çocuktur hem yaparlar hem de yapmadım derler diyor, kafayı yiyeceğim

Müdür Bey: Siz hiç kendinizi üzmeyin Hocam, bunda merak edilecek birşey yok, şimdi Bakanlığa bir yazı yazar ve Kadeş Savaşını kimin yaptığını sorarız Tarih Öğretmeni aldığı yanıt ile oracığa yığılıp kalmış ve Müdürden bir hafta izin almış

Bir hafta sonra Bakanlıktan bir yazı:

Bu yıl ödenek olmadığı için Kadeş Savaşı yapılamayacaktır Bilginize

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com