Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Genel Konular

Yeni Konu Gönder Yanıtla
 
Konu Araçları
geloof, wat

Wat İs Geloof?

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi
Varsayılan

Wat İs Geloof?




Wat is geloof?
Hakkında Wat is geloof?




Wat is geloof?

Geloof, om te geloven dat de gerapporteerde basis, en zes gemeld door de Verhevene Allahu, Allahu Hazrat Mohammed ingesteld door de Verhevene geloven al de geboden en verboden, en gelooft dat de taal is te zeggen

Credo is als volgt:

Billah en melaiketihi en kütübihi en rüsülihi credo vel vel yevmil schuur en bilkaderi hayrihi en şerrihi minallahi Verhevene ba'sü recht ba'del mevti De noten en eşhedü Enne Eşhedü L'ziek en resülühü abdühü Mohammed

[Dat is, God, engelen, stuurde boeken, Zijn boodschappers, de Laatste Dag, het lot, goed en kwaad is van Allah, geloven in de opstanding na de dood Is niet god dan Allah en Mohammed is Allah's dienaar en laatste Boodschapper alaihissalâm dat zou getuigen]

Iman, als de profeet van de religie, de geest, ervaring en filosofie, ongeacht of niet te certificeren of te aanvaarden dat, en dergelijke, is geloven Want het is redelijk om te verifiëren, is hij zal getuigen, zal de Messenger niet te certificeren Of is de boodschapper en de geest samen om te bevestigen dat de profeet niet volledig zouden worden vertrouwd Onvolledig is, er niet is Allahu Ta'ala (zij Unseen [Profeet communiceert zag niets, ook al] ze geloven in) informeert ons (Bekara 3) van de Boodschapper, (religieuze [bepalingen, godsdienst verklaart] ölçenden meer plagen en je geest niet) gezegd (Tabarani)

Rekening mee dat een persoon die niet geloven in aanraking, (tegenwoordig in de wetenschap, legt uit dat onzichtbare stralen Kan bijvoorbeeld een controle-en de TV, radio's en auto's te bedienen Dit kan schade veroorzaken aan de ogen van de nu niet meer geloven), "dit zou niet de moeite waard Omdat van deze menselijke religie, niet de controller van mening dat de şuaya Of is van mening dat zowel de stralen en de Profeet Met andere woorden, heeft de wetenschap overeengekomen, is het effect van stralen gezien door de ogen van het geloof om te geloven dat dit gebeurt Iets van de religie, wetenschap bewijzen edemese, de voordelen en schaadt niet zien met het oog, moet nog geloven Echt geloof is geloven dat 'zien is geloven in het verborgene Na het zien, zou het niet worden geloofd Zou zijn om toe te geven dat hij zag Bekara soera 3 vers, om te geloven in het verborgene, övülüyor zien om te geloven Geloof vereist het geloof in het onzienlijke in zes staat Want ik heb geen een gezien

Onze Meester de Profeet, meldde de volgende verzen uit te leggen het geloof van de gelovigen werd als volgt omschreven:

(Wie gelooft in Allah, Zijn boeken, Zijn profeten, de Laatste Dag, [de opstanding, hemel, hel dat wil zeggen, rekening te houden met Mizana], het lot, goed en kwaad is van Allah, tot de dood, na zijn dood en verrijzenis is geloven Allah Ik ben Zijn dienaar en boodschapper van Allah en niet een ander te getuigen) [Bukhari, Moslim, Nesa]

Heilige karim buyuruluyor mealen zei:

(De echte vroomheid in Allah en het Hiernamaals, in Zijn boeken, Zijn boodschappers) [Bekara 177]

(Ze zijn in het verborgene [aan Allah, de engelen, de Dag des Oordeels, de hemel, de hel niet te zien, hoewel] ze geloven) [Bekara 3]

(Ze zijn naar je, ik geloof dat de vorige boeken en in het Hiernamaals) [Bekara 4]

Deze drie verzen, Allah en het Hiernamaals, engelen, boeken, profeten, en wordt gemeld aan geloven in het ongeziene

(Allah weet wat ze deden en wat ze wil) [Bekara 255]

(Er is geen dood, niemand niet aangesloten op de toestemming van Allah) [Al-Imran 145]

(Wie waarderen het tijdstip van de dood, maar God) [Enam 2]

Deze drie verzen, is door God te verklaren waardering, is om te geloven in het lot

(Een gunst hen aan te raken, "Dit is van Allah", zeggen ze, komt aan het begin van het kwaad, "Dit is omwille van u," zeggen ze "Asbak min indillah" [alle van Allah] ook, een vriendelijk woord voor hen die niet begrijpen wat er gaande is) [ Nisa 78]

In dit vers, geen meldingen dat de slechte god

(Mohammed [Profeet], de laatste van Zijn boodschappers van Allah en Zijn boodschapper) [Ahzab 40]

In dit vers, de Boodschapper van Allah gemeld dat de profeet

Amentü'nün zin

Geloof in God:

Allahu ta'ala aanwezigheid, eenheid, niet van hem, maar Allah schiep alles uit het niets, van wat niet in zijn hart gelooft in creatieve, is te aanvaarden Profeet Mohammed de laatste profeet die door Gods genade in de werelden van religie rapportage om ze allemaal te accepteren, is als Een vers-i Karima:

(Gelieve geloven in Allah en Zijn boodschapper, de profeet Ummi!) [Vagevuur 158]

Geloof in engelen:

Lichtgevende organen in de engelen Geen van mannelijkheid vrouwelijkheid Allemaal onschuldig, is zeker te accepteren, verklaart, moet net als hun baan Een vers-i Karima:

(De echte vroomheid in Allah en het Hiernamaals, in Zijn boeken, Zijn boodschappers) [Bekara 177]

Boeken om te geloven:

Psalmen, de Thora, de Bijbel, de Koran en andere boeken die door Allahu Ta'ala, ze allemaal moeten geloven dat u verdient Echter, in eerdere boeken door mensen die veranderde de Koran Koran, het woord van God kwam tot stand om te weten dat het betekent om te accepteren certificeren en Geen van de vorige boeken, zelfs als die niet gewijzigd, namelijk dat er sprake is van Nesh ingetrokken bij Allahu ta'ala verwijderd zou moeten worden Een vers-i Karima:

(Ze zijn aan jou [de Koran Kerime], ik geloof dat de vorige gedownload boeken) [Bekara 4]

Geloof in de profeten:

Allahu alle profeten werden gekozen door de Verhevene, loyaal, eerlijk en geven toe dat ze onschuldig zijn van de zonde wordt verklaard Niet accepteren, zelfs een van hen, een hekel aan niemand, zou godslasterlijk zijn Profeet Adam was de eerste van de Profeten en de laatste om te geloven dat de profeet Mohammed, is het accepteren van certificeren en Meester van de regels van de religie van de Profeet, om te geloven dat de beste manier en volledig zijn, om al deze geboden en verboden te accepteren, is net als alle van hen Een vers-i Karima:

(Alle profeten, die geloven en onderscheid te maken tussen een van God zal hun beloning) [Nisa 152]

Ongeval en geloof in het lot:

Allahu ta'ala onbelangrijke mensen die, volgens de wil van het volk van deze bescheiden en ze doen alles wat ze ervoor gekozen om te geloven in Allahu Ta'ala is gemaakt Nee, en kwaad, ze alles de vraag van de bedienden, als God het wil poses om te weten dat zij instemmen met de middelen om na te gaan en dergelijke Een vers-i Karima:

(In plaats van Allah's gebod moet de toekomst, was een lot geschreven) [Ahzab 38]

In het Hiernamaals geloven:

Opstanding mensen kopunca, zou terugkeren naar het leven, nadat de rekeningen en mizandan, moslims in de hemel, ongelovigen gaan naar de hel en eeuwige kalacaklarına er om te geloven, te aanvaarden en het is als Een vers-i Karima:

(Ze [moslims], zij geloven in de Laatste Dag) [Bekara 4]

Getuige-Ik geloof dat het woord moet worden als volgt:

Ik getuig dat ik, als ik weet, en verklaren dat wij hebben gezien, er is geen god dan Allah En toch heb ik getuig dat Zijn knecht, profeet Mohammed, de boodschapper en de Laatste Profeet Twee verzen-i Karima:

(Mohammed [Profeet], de laatste van Zijn boodschappers van Allah en Zijn boodschapper) [Ahzab 40]

(Degenen die geloven in Allah en Zijn Profeet, en de beloning heeft Nur) [Hadid, 19]



Alıntı Yaparak Cevapla
 
Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »


forumsinsi.com
Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
ForumSinsi.com hakkında yapılacak tüm şikayetlerde ilgili adresimizle iletişime geçilmesi halinde kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gereken işlemler yapılacaktır. İletişime geçmek için buraya tıklayınız.