Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Bilim Teknik ve Teknoloji Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
29$, rakibi, sadece, windowsun

Windowsun Rakibi Sadece 29$

Eski 08-05-2009   #1
alper1482

Windowsun Rakibi Sadece 29$

Windows'un en büyük rakibi satış listelerinin tepesinde; üstelik satış fiyatı sadece 29 Dolar!

Apple Mac OS X'in en gelişmiş işletim sistemi olduğunu iddia ediyor

Apple'ın Snow Leopard işletim sistemi ön satışa çıktı Amazoncom'un en çok satanlar listesinde sadece birkaç gün içerisinde tepeye yerleşti

29 dolara satılan Snow Leopard yükseltmesi ve 49 dolara satılan Snow Leopard Family Pack, Amazon listelerinde birinci ve ikinci sıradaydılar Aile paketi 5 bilgisayara kadar lisans sunuyor Apple daha önce Leopard'u 129 dolara satıyordu

Apple Mac OS X 106 olarak da bilinen Snow Leopard'ı Eylül ayına kadar piyasaya sürmeyecek

Snow Leopard donanım olarak Intel tabanlı Mac'lere kurulabiliyor ve Mac OS X 104 yani Leopard gerektiriyor Mac OS X 104 yani Tiger kullananlar için Snow Leopard, iLife ve iWork'ü birleştiren bir paket olan Mac Box Set'in fiyatıysa 169 dolar Beşli lisanslı kutu ise 229 dolar Kısacası yükseltme ucuz, komple işletim sistemi fiyat olarak pek de ucuz değil

Bir kıyaslama yapılırsa, Microsoft geçen hafta üç lisanslı Windows 7 Home Premium'u 14999'dan satacağını duyurmuştu En ucuz Windows 7 ise 11999 dolara Home Premium Upgrade

Ali Güngör-Chip

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com