Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dokunamıyorum, uzağımdasın

Uzağımdasın Sana Dokunamıyorum...

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Uzağımdasın Sana Dokunamıyorum...

UzağımdasınEllerim yetmiyor sana dokunmaya En uzun yollar bile bitiyor,sana varmıyor sonunda,görüp yıkılıyorum Hayallerimize ne oldu?

Neden yarım kaldı her şey? Neden her şarkı tüylerimi diken diken ediyor,seni anımsatıyor? Gelmiyorsun çünküSaçma sapan bir mevzunun peşine takılmışım,ona ağlıyormuşum güyaBilmiyor musun,her damla gözyaşım sanadır!! Sanadır tüm isyanlarım,hüzünlerim Çiçek kokulu güzel duyuşlarım sanadır

El olmuş bakıyorsun uzaktan, ''sen'' kokmuş düşlerimeKalbime vurgunların varDayanıyorum uzaklığınaGönülden sevmiştimGönlümü vermiştimKendimi attığım her bir köşe,kapatmış kapılarınıMEvsimler dönüp durmuyor artıkÜşüdüğümde sıcak oldu diyorum,öylesine kaybettim kendimiYa da öylesine kandırmaya alıştım kendimi diyelimKış mevsimi geldi oturdu yüreğimeDev dalgalar kumlara yazdığım adını her defasında siliyorHer defasında tekrar yazıyorum,mavilerin inatçılığı bu ya o da siliyor tekrardanAma söyle sevgilim,kumlar biter mi?!

Yine hüzün var gecelerdeBalkonumda müzik sesleri,muhteşem tınılarVe bazen sokaklarda bizim gibi dolaşan insanlarDuymayacaını bilsem de,sana haykırmak istiyorumSeni hep sevdim,hep!! Şimdi başka yerlere gitmeliyimBaşka yazılaraŞimdi beynim,başka yazılar için biçilmiş kaftanSana uymuyor artık tümcelerimSana uyduramıyorum kendimiKalbim saklandı yerine

Söyle ortaya yüreğini koymadıktan sonraNeye yarar yazmak?

Sana son kez sesleniyorum karanlık hüzünlerimleSeni sevdim benMavilerin inatçılığıyla,yağmurun saflığıyla,anne sıcaklığıyla sevdim seniSeni hep sevdim,her şeye rağmen!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com