Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
giderken

Giderken..

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Giderken..

Beni güzel hatırla! Bunlar son satırlar Farzet ki, bir rüzgârdım, esip geçtim hayatından ya da bir yağmur sel oldum sokağında sonra toprak çekti suyu Kaybolup gittim, belki de bir rüya idim senin için Uyandın ve ben bittim Beni güzel hatırla! Çünkü; sevdim seni ben, herşeyini Sana sırdaş oldum, dost oldum, koynumda ağladın Yüzüne vurmadım hiçbir eksikliğini, beni üzdün, kınamadım Alışıktım vefasızlığa, el oldun aldırmadım Beni güzel hatırla! Sayfalarca mektup bıraktım sana Şiirler yazdım her gece, çoğunu okutmadım Sakladım günahını, sevabını içimde sessizce gittim Senden öncekiler gibi sen de anlamadın Beni güzel hatırla! Sana unutulmaz geceler bıraktım sana en yorgun sabahlar Gülüşümü, gözlerimi, sonra sesimi bıraktım En güzel şiirleri okudum gözlerine baka baka, söylenmemiş "Merhaba"lar sakladım her köşeye vedalar bıraktım duraklarda Ne ararsan bir sevdanın içinde fazlasıyla bıraktım ardımda Beni güzel hatırla! Dizlerimde uyuduğunu düşün, saçını okşadığımı, üşüyen ellerini ısıttığımı, mutlu olduğun anları getir gözünün önüne Alnından öptüğüm dakikaları Birazdan kapını çalan kişi olabileceğimi düşün şaşırtmayı severim biliyorsun Bu da sana son sürprizim olsun Şimdi, seninle yaşanan günleri ateşe veriyorum beni güzel hatırla Gidiyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com