Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
nefes, öl…

Ya Nefes Al Artık, Ya Da Öl…

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ya Nefes Al Artık, Ya Da Öl…

Uyandım,

gözlerimi yine senin geleceğini düşünerek açtım

Ne acı ki yine yoksun

Yine yoksun, martıları bırakamadın bugünde dimi, yoksa hasta mı oldun, sanırım bugün baban evdeydi ondan çıkıp gelemedin, bugün pazar…

Her gün hep kendimi kandırdım gelmemenin sebebinin ben değil de başka şeyler olduğunu düşünerek…

Hep kendimi kandırma oyunları oynadım çocuklar gibi gülerek şehrimizde…

Hayat benle dalga geçer oldu sen bunu göz göre göre benimle oyunlar oynamasına izin verdin…

Gün devam ediyor sensiz,

öğlen olmuş ben yeni kahvaltı ediyorum

Baksana günün zamanları bile sen yokken değişti benim için

Sen yokken çok şey değişti aslında, hiçbir şey eskisi kadar huzur vermiyor kalbime, yürüyen bir beden var sadece Hayat vurdumduymaz olmuş bana, her yeni bir günde daha da acımasız oluyor…

Ne yaptım ben bu kadar acı çekecek diye sormadan da edemiyorum sana, hayata? Bildiğim ama bilmekten korktuğum o kadar çok cevaplanmamış soru var ki beynimin havuzunda, korkuyorum…

Ağlamak bile sıradan bir şey oldu benim için

Her şey beni sensizlikle baş başa bırakmak için uğraşıyor, ben savaşmaya devam etsem de yavaş yavaş yenik düşüyorum aşk meydanında…

Gücüm tükeniyor imkânsız olan seni yaşarken…

Dibe vurmuş gibi hissediyorum benliğimi, çıkarmak o kadar zor ki enkaz yığınım çok büyük çünkü… Öyle bir enkaz ki, bütün anılar parçalar halinde etrafa saçılmış Yalanlar, gerçekler, duygular, kavramlar denizinde yüzüyorum sanki

Bir yanda geleceğin hayalleri, bir yanda geçmişin anıları… Ne zaman nefes almak için su üstüne çıkmak istesem gelecekte boğuluyorum

Savaşmayı, yüzmeyi denesem yoruluyorum

Ya nefes al artık, ya da öl…

Alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com