Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
farklı, görüş

Görüş Farklı

Eski 10-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Görüş Farklı

Karı-koca birlikte tatile çıkarlar Gittikleri yerde kamp kurarlar Tatillerinin ikinci gününün akşamı güzel bir yemek yiyip uykuya dalarlar

Birkac saat sonra kadın uyanır ve kocasını da uyandırır Adam uyku sersemidir güzel bir rüyadan uyandırıldığı icin de biraz kızgındır
"Ne oldu? Ne istiyorsun?" diye sorar
"Yukarıya bak ve bana ne gördügünü söyle "
Adam gökyüzüne bakar ve cevap verir:
"Bunun için mi uyandırdın beni? Baktım işte Bir sürü yıldız görüyorum, ışıl ışıl parlayan milyonlarca yıldız" Karısı tekrar sorar: "Peki, bu sana neyi gösteriyor?" Artik iyice uykusu kaçan adam biraz düsünür ve cevap verir: "Teolojik olarak Tanrının kudretini ve kendi acizliğimizi görüyorum Felsefi olarak, evrenin sonsuzluğunu ve onun karşısındaki önemsizliğimizi görüyorum Astronomik olarak galaksilerin, yıldızların, gezegenlerin varlığını görüyorum Yıldızların konumuna bakarak saatin 3 olduğunu, Meteorolojik olarak da bugün havanın çok güzel olacağını görüyorum Niye sordun bunu bana? Sana neyi gösteriyor?"

"Çadırımızı çalmışlar''''

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com