Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
atı, rahipin

Rahip'in Atı

Eski 10-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Rahip'in Atı

RAHİP’İN ATI

Atını satmak isteyen bir vaiz varmış Bir adam atı denemek için gelmiş Vaiz adama atı yürütmek için “yürü” yerine “Tanrı’ya şükürler olsun” , durdurmak için “hoo” yerine “amin” demesini söylemiş Böylece adam ata binmiş ve “Tanrı’ya şükürler olsun” Demiş ve at adetaya başlamış Aynı cümleyi tekrar söyleyince süratli ve birkaç kere daha söyleyince dörtnal yapmış Daha sonra aniden bir uçurum belirmiş Adam “hooo” diye bağırmış ama at durmamış Adam her şeyi söylemiş ama at durmamış Dizginlere tüm gücüyle asılmış ama at hala durmuyormuş Sonra adamın aklına söylemesi gereken kelime gelmiş ve tam uçurumdan düşecekken “amin” demiş ve at son anda durmuş Adam o kadar ferahlamış ki ellerini açarak dua etmiş:”Tanrı’ya şükürler olsun”!!!!!

UYANIK

Hafta sonları ata binmeye giden bir öğrenci at mağazasına girer ve 1 tane mahmuz ister Mağaza sahibi şaşırır ve “herhalde 2 tane demek istediniz” der Öğrenci “hayır” der “sadece 1 tane yeterli Eğer atın bir tarafını yürütmeyi başarırsam diğer tarafı da mecburen gelir

KOVBOY

Kovboy kasabaya gelir ve bir barda bir şeyler içmek için durmuş Ancak bar müdavimleri yabancıları pek sevmezmiş Kovboy içkisini bitirip dışarı çıktığında atının çalınmış olduğunu fark etmiş Bara geri dönmüş, silahını çıkartıp havaya ateş etmiş Yüksek ve kendinden emin bir sesle şöyle demiş:” Pekala, atımı hanginiz çaldı?” Cevap veren olmamış “ peki, kendime 1 bira daha söyleyeceğim ve biram bitene kadar atım burada olmazsa Texas’da yaptığımı yapmak zorunda kalacağım ve Texas’da yaptığımı yapmak zorunda kalmayı istemiyorum” Bardakilerin bazıları kıpırdanmaya başlamış Kovboy, dediği gibi bir bira almış Birası bitince dışarı çıkmış ve atının geri getirildiğini görmüş Atını eyerlemiş ve kasabayı terk etmeye hazırlanmış Barmen ise kovboyu takip etmiş ve sinirli bir şekilde sormuş:” hey dostum gitmeden önce bana Texas’da ne olduğunu anlatır mısın?” kovboy arkasını dönmüş ve cevaplamış:” Eve yürümek zorunda kalmıştım

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com