Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Erkekler Kahvehanesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
erkeklerin, etkilemek, hata, için, kadınları, yaptıkları

Erkeklerin Kadınları Etkilemek İçin Yaptıkları 10 Hata

Eski 10-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Erkeklerin Kadınları Etkilemek İçin Yaptıkları 10 Hata

Erkeklerin Kadınları Etkilemek için Yaptıkları 10 Hata

1-İÇKİ YARIŞI
"Ben ne kadar içersem içim bana bir şey olmaz" diyen erkekler Kadınlar bundan etkilemiyor Hatta dengenizi kaybettğiniz için bol bol eksi puan olma olasılığınız yüksek

2-BAŞKASI GİBİ OLMAYA ÇALIŞMAK
Utangaç bir erkekten daha kötü bir şey varsa utangaç bir erkeğin parti adamı gibi davranmaya çalışmasıdır Kızlarla ilişkilerde adım adım ilerlemeye çalışın

3-KASLARI ORTAYA ÇIKARMAK İÇİN FAZLA UĞRAŞMAK Aylarınızı hatta yıllarınızı spor salonunda geçirdiniz Hatta yediklerinize dikkat edip diyet yaptınız Bazı kadınların kaslı erkekleri beğendikleri doğru ama bunları göstermek için vücudunuzu santim santim gösteren elbiseler giymenize gerek yok Kaslıysanız kadınlar kaslı olduğunuzu görecektir

4-YALAN "Yalancının mumu yatsıya kadar yanar" sözünü unutmayınNormal bir çalışanken müdür olduğunuzu söylemek veya başka bir kadınla yemeğe çıktığınız geceyi evde geçirdiğinizi anlatmak Hepsi bir gün ortaya çıkacaktır

5-ENTEL GÖZÜKMEYE ÇALIŞMAK Erkeklerin çoğu futbol ve otomobil muhabbetinden hoşlanıyor Tavla ve batak oynamak bir tutku Bu gerçekleri söz ardı edip sanatsal bir insan gibi gözükmek için çabalamayın Hoşunuza gidecekse operaya, sergiye kız arkadaşınızla gidin

6-YEMEK YAPMAK Issız Adam'dan sonra yemek yapmaya özenen erkek sayısında artış olsa da gerçeği unutmamak lazım: Erkekler yemek yapmakta pek de başarılı değil Sadece kızı etkilemek için bilmediğiniz bir yemeği yapmaya kalkmayın çünkü yapamayacaksınız Biliyorsanız kesinlikle yapın

7-BİRDEN BAŞLAYAN SPOR MERAKI Aylardan beri yürüyüşe bile çıkmamış biriyseniz kendinizi doğa sporlarına adamak için biraz beklemenizi ve antremanlara başlamanızı tavsiye ederiz Hiçbir erkek yanında birlikte olmak istediği kız varken, başkasının kucağında eve gitmek istemez

8-ANİDEN ALEVLENEN MÜZİK MERAKI Serenat yapmak romantik olsa da herkesin sesi güzel olmuyor Elinize mikrofon almadan önce dış sesinize kulak verin

9-OTOMOBİLLE ÖVÜNMEK Otomobil gerçekten de bir zenginlik ve statü sembolü Güzel bir otomobil kadınları çeken bir şey olmasına rağmen ters tepebilecek noktaya getirmemekte yarar var Otomobili otomobil olarak bırakıp bir kişilik giydirmemek ilişkinizi daha iyi bir noktaya getirecek

10-DÖVME Kendinizi kaptırıp yeni tanıştığınız kişinin adını vücudunuza yaptırmak ilk anda macera dolu gelebilir Ancak o isim hayat boyu üzerinizde kalacak

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com