Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aziz, bin, dinle, dokun, nesin

Aziz Nesin - Bir Dokun Bin Dinle

Eski 10-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Aziz Nesin - Bir Dokun Bin Dinle

Arka Kapak

Benim dönemimde, benim kuşağımdan insanların ünlenmesi için çok ilginç bişey, biraz da ayıp doğrusu, hapisaneye girmesi gerekliydi Bu ressamlar için de, şairler için de böyleydi Ressama düşmandır bu millet, yazara düşmandır ama müzisyenin farkında değildir O çalarken, öttürürken, bana muhalif mi değil mi, farkına varmaz Liman sergisinde adamlan orağa, çekice benziyor diye takibata uğratmışlardı Benim dönemimde böyleydi, hatta hapisaneye girmemiş olanı yazar saymazlardı Bu tabii devletin sisteminin ayıbıydı

Yazar:Aziz Nesin

Sayfa Sayısı: 312
Dili: Türkçe
Yayınevi: Nesin Yayınevi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com