Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
fotoğraf, gerçek, tamamen

Bu Fotoğraf Tamamen Gerçek!

Eski 10-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bu Fotoğraf Tamamen Gerçek!

Bu fotoğraf tamamen gerçek!

Nadir görülen bir hastalıktan dolayı kafası tümörlerle kaplı olan Li Hongfang isimli Çinli kadın, Xi'an şehrindeki bir hastanede büyük bir ameliyattan geçti

Kafasından 70 büyük tümör çıkarılan kadında ameliyat sonrasında büyük değişim görüldü

The Huffington Post sitesinde yer alan habere göre; 10 senedir dokularda büyümeye yol açan kordoma hastalığından muzdarip olan kadın, 100 bin dolar civarında bir para gerektirdiği için ameliyat olamıyordu

Görünümünden dolayı insan içine çıkamayan kadın, daha önce "Sadece hastayım, canavar değilim" diye haykırarak dünya gündemine gelmişti Izdırabının dünya çapında duyulması üzerine bir hastane ücretsiz olarak kadını ameliyat etti

Baş cerrah Guo Shuzhong, ameliyatın çok başarılı geçtiğini, sene sonunda bir ameliyat daha yaparak kalan küçük tümörleri alacaklarını söyledi

Xianyang'da bir köyde yaşayan kadın, "Ameliyat sonrasında kafamın çok hafiflediğini hissettim Daha önce aynaya bakamıyordum Şimdi daha iyi görünüyorum Hastane yönetimine minnettarım" dedi

Taburcu olarak hastaneden ayrılışı sırasında kadın ve kocası Guo Yingping, mutluluk içinde hastane personelini selamladı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com