Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çekmeye, fişini, gördü, hazırlanırken, işık

Fişini Çekmeye Hazırlanırken Bir İşık Gördü Ve..

Eski 10-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Fişini Çekmeye Hazırlanırken Bir İşık Gördü Ve..

FİŞİNİ ÇEKMEYE HAZIRLANIYORLARDI
Habere göre, Kuzey Carolina'da yaşayan Collen Banton, kızının yaşam destek ünitesinden çekilme kararı sürecinde bu mucizenin yaşandığını söylüyor

ALIŞILMADIK BİR IŞIK GÖRDÜ
14 yaşındaki kızı Chelsea'nın ağır zatüre teşhisi ile hastanede yatarken enfeksiyon kaptığını ve solunum cihazına bağlandığını anlatan anne Banton, ailenin ve arkadaşlarının veda etmeye hazırlandığı sırada hemşire ile birlikte alışmamış bir ışık gördüğünü iddia ediyor

KIZI KURTULDU
Banton; "Bu parlak ışığı gördüğüm zaman şoke oldum ve meleğe benzediğini düşündüm İlk denememde digital kamera fotoğraf çekmedi İkinci denememde başarılı oldum Sonra da Chelsa kendi kendine nefes almaya başladı" diyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com