Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Biyografiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
1963, doç, köse, nezir

Doç. Dr. Nezir Köse (1963 - .... )

Eski 10-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Doç. Dr. Nezir Köse (1963 - .... )

1963 yılı Ankara doğumlu olan Nezir Köse ilk,orta ve lise tahsilini Ankara?da tamamladıktan sonra 1989 yılında Gazi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi İstatistik Bölümünden mezun oldu

Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Ekonometri Bölümünden 1992 yılında yüksek lisans,1998 yılında ise doktora eğitimini tamamladıGazi Üniversitesi İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümünde 1990 yılında Araştırma görevlisi olarak çalışmaya başlayan Nezir Köse,2001 yılında yrddoçent,2006 yılında doçent unvanlarını aldı

2001-2004 yılları arasında Gazi Üniversitesi İİBFDekan yardımcılığı görevini yaptı2008 yılında Fakülte Kurulu ,2010 yılında Fakülte Yönetim Kurulu üyeliğine doçent temsilcisi olarak seçilmiş olup bu görevlerini halan devam ettirmektedir

Uygulamalı ekonometri ve zaman serileri analizi alanlarında çok sayıda yayımlanmış çalışması bulunmaktadırHalen Gazi Üniversitesi İktisadı ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümünden öğretim üyesi olarak çalışmaya devam eden Nezir Köse evli ve iki çocuk babasıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com