Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ateş, gazla, remix, tezer, ufuk

Dj. U.f.u.k & Ateş Tezer - Gazla Remix

Eski 09-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Dj. U.f.u.k & Ateş Tezer - Gazla Remix

Dj Ufuk & Ateş Tezer - Gazla Remix

Sezen Aksu, Sıla, Emre Aydın, Soner Sarıkabadayı ve Erkin Koray başka hiçbir yerde dinleyemeyeceğiniz remıx’lerle yeniden gazla

1990’lı yılların sonunda efsanevi “Magma Klüp” gecelerinde sahnelenen doğaçlama performansların sonucunda oluşmuş ve usta müzisyen, DJ ve prodüktörlerden kurulu GAZLA ekibi, bu yılın en yüksek sesle dinlenecek albümlerinden birine imzasını atıyor!

Uzun yıllar birlikte çalışan ikili Ateş Tezer ve Dj Ufuk Özgönül (DJ UFUK), işbirliklerini stüdyoda da devam ettirerek kendilerine ait 3 yeni çalışmayı ve ilk defa bu albümde yer alacak remix’leri bir araya getirdi!

“Gazla Remix” albümünün açılışını yapan Sıla, büyük ilgi gören son albümünün çıkış şarkısı “Acısa da Öldürmez” remix’i ile kanınızı kaynatacak Albümde Sezen Aksu klasiği “Aşktan Ne Haber” bu kez Aytekin Kurt sesiyle ve coşku dolu ritmiyle hayat buluyor Emre Aydın ve “Alıştım Susmaya” bu kez çok özel bir remix’i ile albüme ses getirken, Soner Sarıkabadayı’nın “Seveni Arıyorum” remix’i de bu albümde Albümün çok ses getirecek şarkılarından unutulmaz Erkin Koray başyapıtı “Şaşkın” , bu kez Adnan Karaduman’ın kemanını konuşturduğu, dinlemeye doyamayacağınız bir versiyonu ile karşımızda!

Vokalde Ateş Tezer’in dikkat çekici sözleri ile “Çıkalım mı”, Klarnette Hüsnü Şenlendirici farkıyla “İstanbul Sky” ve bir Gazla klasiği haline gelecek “Beklentisi Yok” yepyeni Gazla çalışmaları olarak sıkça duyacağız

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Format : CD
  • Diğer:
  • Garanti Süresi (Ay) : 1
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 12092012
8,41 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com