Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kalpazan

Kalpazan

Eski 09-12-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kalpazan

Kalpazan

Konu
Recep Tayyip Erdoğan’ın “yükselişinin” bilinmeyen yönleri, bütün çıplaklığı ile gözler önüne seriliyor
“Hasan Yeşildağ, hapishanede suikasta uğrayacağı endişesiyle Tayyip Bey’i yalnız bırakmamaya karar verdiğinde, ilk iş olarak bankasına gidip bir çek defteri alır
Amacı, yakın bir arkadaşına çek kesip, vadesi geldiğinde ödemeyerek karşılıksız çek kesmekten ‘içeri’ girmektir
Kendisini mahkemeye vermesi için arkadaşına bir de avukat tutar
Çekin üzerindeki rakam 370000 TL’dir O günlerde ‘ha’ deyince bulunacak kadar basit bir meblağ değildir ve sonuçta ‘karşılıksız çek’ yazmaktan mahkemelik olur
Dava aleyhine sonuçlanırsa 12 ay hapis cezası alacak ve bunun 4 ayını fiilen yatmak zorunda kalacaktır
Duruşmada, yana yakıla hâkimden kendisini hapse mahkûm etmesini talep eder
Hâkim, yirmi yıllık meslek hayatında ilk defa, böylesine ‘saçma’ bir taleple karşılaşmanın şaşkınlığı içindedir

Emin Çölaşan, Kalpazan için şunları söylüyor:
Birkaç yazımda onun kitaplarını tanıttım Şimdiye kadar yüzlerce yazar için yazdığım kitap tanıtma yazılarını Ergün Poyraz fazlasıyla hak ediyordu Nice gerçekleri onun kitaplarından öğrendim, nice belgeleri yine onun kitaplarında gördüm AKP döneminde Türkiye’yi yönetenler, o kitaplar sayesinde tek tek gözlerimizin önünden geçti Okudukça “Vay bee, demek böyleymiş!” dedik
Bir gün gazetede kendisine sormuştum:
“Ergün, bu kadar belgeyi ve bilgiyi nereden buluyorsun?”
Ergün Poyraz mütevazı adamdı Yanıtı kısa ve öz oldu:
“Araştırınca bulunuyor!”

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 10092012
14,89 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com