Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
explorer, geçmiş, geçmişi, için, internet, internette, olur, sil, silinir

İnternette Geçmiş Nasıl Silinir? İnternet Explorer 7 İçin Geçmişi Sil Nasıl Olur?

Eski 09-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İnternette Geçmiş Nasıl Silinir? İnternet Explorer 7 İçin Geçmişi Sil Nasıl Olur?

İnternette geçmiş nasıl silinir? Internet Explorer 7 için Geçmişi Sil Nasıl Olur?
İnternette geçmiş nasıl silinir? Internet Explorer 7 için Geçmişi Sil Nasıl Olur?

Internet Explorer 7 için

Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Internet Seçenekleri > Genel > Gözatma geçmişi > Sil > Tümünü sil

"Araçlar (Tools)" menüsü altındaki "Internet Seçenekleri (Internet Options)"a girin ve "İçerik (Content)" sekmesini seçin Profilim (personal information) alanındaki 'Otomatik Tamamla (AutoComplete)'yı seçin "Formları Temizle (Clear Forms)" butonuna tıklayın

Ayrıca aynı penceredeki formlar kutusundaki işareti kaldırarak gelecekte eski aramalarınızın görünmesini engelleyebilirsiniz Alternatif olarak, tekil maddeleri geçmişten silmek için "aşağı" ok tuşuna basarak silmek istediğiniz aramayı seçebilir ve Delete tuşuna basarak silebilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com