Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Geyik Odası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
replikler, unutamadığınız

Unutamadığınız Replikler

Eski 06-06-2009   #1
Aragorn561

Unutamadığınız Replikler

Arkadaşlar burada sevdiğiniz film ve dizilerden en sevdiğiniz replik ve diyalogları koyun paylaşalım bence eğlenceli olur diye düşündüm ben başlıyorum filmin/dizinin ismini ister koyun ister koymayın sizin seçiminiz

ben başlıyorum ;

*Houston, bir sorunumuz var

*Adım Bond, James Bond

*Duvardaki Büyülü Ayna, dünyanın en güzel kadını kim?

*Sıra hanginizde?

*Sana söyleyebilirdim, ama o zaman seni öldürmem gerekir

*asta la vista, bebek!

*Ben kötü değilim, sadece böyle çizildim

*Zaman! Zaman! Zaman nedir? İsviçreliler onu imal eder Fransızlar onu stoklar İtalyanlar onu arar Amerikalılar onun para olduğunu söyler Hindular onun var olmadığını söyler Benim ne dediğimi bilmek ister misin? Ben ‘zaman bir hırsızdır’ diyorum

*Şimdi şov zamanı!

*Bana katil demeye hakkın yok Beni öldürmeye hakkın var, bunu yapmaya hakkın var; ama beni yargılamaya hakkın yok

*Bir sabah pijamamda bir fil vurdum Onun pijamama nasıl girdiğini hiç bilmeyeceğim

*Gerçekçe konuşurmusunuz?

*Eğer yanıtlarım seni korkutuyorsa, o zaman korkutucu sorular sormaktan vazgeçmelisin

*Zaman en iyi yazardır Her zaman mükemmel sonu yazar

*Tanrı’yla konuşmak mi istiyorsun? O zaman beraber gidip onu görelim, yapacak daha iyi bir işim yok

*Bu açıklanamaz, ama hissedersin Hayatin boyunca dünyayla ilgili bazı şeylerin yanlış olduğunu hissetmişsindir Ne olduğunu bilmezsin, ama o ordadır; beynine saplanmış bir kıymık parçası gibi Seni deli eder (matrix)

*Tüm umudunuzu kaybetmek özgürlüktür (fight club)

*kamyonun sadece kahrolası kapılarını havaya uçurman gerkiyorduKAMYON TÜMÜYLE HAVAYA UÇUNCA

*Ben? Ben dürüst değilim ve dürüst olmayan bir adamın dürüst olmayışına her zaman güvenebilirsiniz Dürüstçe söylüyorum bunu Asıl dikkat etmeniz gerekenler dürüst olanlardır, çünkü ne zaman gerçekten aptalca bir şey yapacaklarını asla tahmin tahmin edemezsiniz (karayip korsanları captain jack sparrow)

*bir ejderhadan daha kötü bir şey var=AMERİKALILAR

*Da vinci bugün yaşasaydı mikrodalgada ısıtılmış şusi yer,bir cadillac’ın arka koltuğunda bizimle birlikte çıplak gezerdi

*Bu dünyada iki kişiye güvenirim; biri ben, öteki sen değil

*ateş etmen gerektiğinde konuşma ateş et!!

*Bu şehir daha klas bir suçluyu hakediyor bende onlara bunu vereceğim (joker ;)

*Hepimiz tutkulu bir yaşam parçasının yan ürünleriyiz (fight club)

*Bu maskenin altında etten fazlası var; bu maskenin altında fikir var Bay Creedy Ve fikirlere kurşun işlemez (v for vendetta)

*Sanatçılar gerçekleri söylemek için yalanları kullanırken politikacılar yalanlarla gerçekleri örter (v for vendetta)

*Hiç gerçek olduğunu sandığın bir rüya gördün mü? Ya o uykudan hiç uyanmasaydın rüya olduğunu nasıl anlayacaktın? (matrix)

*Ya kahraman olarak ölürsün ya da kötü adama dönüştüğünü görecek kadar uzun yaşarsın (batman the dark knight)

*Şu surata bir gülümseme yerleştirelim Ve Neden bu kadar ciddisin?(batman the dark knight joker)

*Seninde bildiğin gibi delilik yer çekimi gibi Sadece hafifçe dokunmalısın (batman the dark knight joker)

*Peşime düşecek Beni lanetleyecek Köpekler salacaksınız Bunların olmasıda gerekiyor Çünkü bazen gerçek yeterince iyi değildir Bazıları fazlasını hakeder Bazen insanlar inaçlarının ödülünü alır(batman the dark knight)

*Bazı insanlar, dünyanın alevler içinde kalışını seyretmek ister (batman the dark knight)

*İnsanlar hükümetlerden korkmamalı, hükümetler insanlardan korkmalı (v for vendetta)

*Şeytanın yaptığı en büyük kurnazlık, tüm dünyayı yaşamadığına inandırmakmış

*Neden düşeriz, Bruce? Tekrar ayağa kalkmayı öğrenebilmek için (batman the dark knight)

*Sorun aslında ne olduğum değil, yaptığım şeyler beni diğerlerinden ayırır (batman the dark knight)

*Her sihirbazlık numarası üç bölüm ya da perdeden oluşur Birincisi "Vaat" bölümüdür Sihirbaz size sıradan bir şey gösterir İskambil destesi, bir kuş ya da bir insan Bu nesneyi size gösterir Son derece gerçek, üzerinde oynanmamış, normal bir şey olduğunu görmeniz için nesneyi incelemenizi ister Fakat gerçek, farklı olabilir İkinci perdeye "Dönüşüm" denir Sihirbaz olağan bir nesneyi alır ve onu olağanüstü bir şeye dönüştürür Hilenin sırrını arıyorsunuz, ama bulamazsınız Çünkü dikkatli bakmıyorsunuz Siz sırrı bilmek değil, kandırılmak istiyorsunuz Henüz alkışlamazsınız, çünkü bir şeyi yok etmek yeterli değildir Onu geri getirmeniz gerekir İşte bu yüzden her sihirbazlık numarasında üçüncü bir perde bulunur İçlerinde en zorlusu Bizlerin deyişiyle "Prestij" (prestij)

*Dünya çapında 550 milyondan fazla ateşli silah var Bu, gezegenimizde her 12 kişiden birinde ateşli silah bulunması demektir Geriye kalan soru: Diğer 11'ini nasıl silahlandırabiliriz? (lord of war)

*Joker:
-Asla kafadan başlama kurban serseme döner bir sonraki darbeyi hissedemez

(sonra batman jokerin eline yumruk atar ve joker acı hissetmez)

Joker:
-Gördün mü???

*Ölüm bütün acılara son veren en son acıdır

*Burada işler 3 şekilde yapılır tamam mı? doğru şekilde,yanlış şekilde ve benim yaptığım şekilde

*İçinizden en az yarınızı arzuladığımın yarısı kadar bile tanımıyorum, yarınızdan azınıda hakettiğinizin ancak yarısı kadar sevebiliyorum (the lord of the rings bilbo bagins)

sizdende 1 tane bile olsun istiyorum zamanla artar bunlar (damlaya damlaya göl olur ;)

Cevap : Unutamadığınız Replikler

Eski 06-11-2009   #2
Equinox

Ben de bir tane yazayım

Hayatımda en çok güldüğüm şeydi bu gerçekten

filmimiz kadir inanır ve ahu tuğba aşkını(!) anlatıyor

K:Seviyorum de

A:Hayır!!!

K:Seviyorum de

A:Hayır!!!

K:Seviyorum de ulan ke!!!

A:Seviyorum

K:Yalan söylüyorsun(ardından tokat gelir)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-17-2009   #3
Aragorn561

tabi ahu tuğba kesin o tokatı yiyecek :D

valal hiç rağbet yok ama ben koyayım

prison break'ten michael lincoln'a sorar

M : Hazır mısın

L : Hayır,sen(hazırmısın) ?

H : Hayır

(biraz bekler ve)

H : Hadi başlayalım

buna çok gülmüştüm :D

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-17-2009   #4
ysnkrks

kamyonun sadece kahrolası kapılarını havaya uçurman gerkiyorduKAMYON TÜMÜYLE HAVAYA UÇUNCA

kaptım bunu =)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-17-2009   #5
TiFus

*Ya kahraman olarak ölürsün ya da kötü adama dönüştüğünü görecek kadar uzun yaşarsın (batman the dark knight)

Bunu Batman Diğil Ben Söylemiştim =))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-18-2009   #6
Equinox

prison break dizisinin t-bag adındaki sapık karakterinden
hapishanede klimalar bozulur mahkümlar sıcaktan isyandadır

t-bag gardiyana;

-patron bizi daha soğuk nakledemez misiniz? Mesela Afrikaya

Ve zenci bir adamı gösterir

-bakın mesela bu adam sabah kalktığında beyazdı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com