Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2012, açık, kayıtları, tarihi, öğretim

2012 Açık Öğretim Kayıtları Tarihi

Eski 09-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

aöf kayıt yenileme 2012
aöf kayıt yenileme tarihleri 2012
2012 açık öğretim kayıt tarihleri

2011-2012 öğretim yılı kayıt yenileme işlemleri Kasım ayının sonuna doğru başlayacak ve Aralık ayının son haftasını sona erecektir Kayıt yeniletecek öğrenciler, Öğretim Gideri ve Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı 1 taksitlerini (veya tamamını) yukarıda belirtilen tarihler arasında ödemek zorundadırlar Ödemeyi, Vakıfbank Internet Şubesinden, Vakıfbank ATM'lerinden, 444 0724 Vakıfbank Telefon Bankacılığından yapabileceklerdir Belirtilen tarihlerde ödemelerini yapmayan öğrencilerin KAYITLARI YENİLENMEZ ve bu öğretim yılında sınavlar dahil hiçbir öğrencilik hakkından yararlanamazlar

2011 - 2012 eğitim öğretim döneminde Açık Öğretim FakÜltesi Kayıt yenileme tarihleri kesinleştiğinde konumuz güncellenecektir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com