Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bitirdiği, edisonun, hangileridir, okullar, thomas

Thomas Edisonun Bitirdiği Okullar, Thomas Edisonun Bitirdiği Okullar Hangileridir ?

Eski 09-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Thomas Edisonun Bitirdiği Okullar, Thomas Edisonun Bitirdiği Okullar Hangileridir ?

Edisonun Bitirdigi Okullar
Thomas Edisonun Bitirdiği Okullar nedir
Edison'nun gittiği okullar hangileridir?

Edisonun Bitirdigi Okullar, Thomas Edison'un okuduğu okulların isimleri

Yedi yaşındayken ailesiyle birlikte Michigan'daki Port Huron'a yerleşti ve ilköğrenimine burada başladı Fakat başladıktan yaklaşık 4 ay sonra algılamasının yavaşlığı nedeniyle okuldan uzaklaştırıldıBu arada evlerinin kilerinde bir kimya laboratuvarı kurduEdison daha sonra fizik ve nobistog okulların da okudu

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-11-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

offf yaaa bn sizden isimlerini istiyorum hepiniz aynı seyi kopyalayıp yapistirmissiniz! :(
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-11-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Alıntı:

misffir kizz´isimli üyeden Alıntı

offf yaaa bn sizden isimlerini istiyorum hepiniz aynı seyi kopyalayıp yapistirmissiniz! :(

Nette tam bir okul ismi verilmemiş tek verilen bilgi bunlar bu yüzden de heryerde aynı araştıracağım bulursam sizlerle paylaşırım eğer ki siz bulursanız bizlerle paylaşımda bulunun ki başkalarıda faydalanabilsin

[img]images/smilies/maxih1 (12)gif[/img]

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com