Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ekinci, görüntü, görüntüleri, hüsniye, ile, kaset, mehmet, mhp, olay, resimleri, öğretmen

Mhp Mehmet Ekinci Öğretmen Hüsniye İle Görüntüleri - Mhp Olay Kaset Görüntü Resimleri

Eski 09-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Mhp Mehmet Ekinci Öğretmen Hüsniye İle Görüntüleri - Mhp Olay Kaset Görüntü Resimleri

MHP Mehmet Ekinci Öğretmen Hüsniye İle Görüntüleri - MHP Olay Kaset Görüntü Resimleri
MHP Mehmet Ekinci Öğretmen Hüsniye İle Görüntüleri - MHP Olay Kaset Görüntü Resimleri

“HEPİNİZ BİRER TÜRK BAYRAĞISINIZ! BAYRAĞI LEKELEMEYİN, KİRLETMEYİN, YERE DÜŞÜRMEYİN!”
BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ

ÜLKÜCÜ SORUMLULUĞUMUZ GEREĞİ, İLK ÖNCE BAHÇELİ’Yİ -KAMUOYUNA YANSIMADAN -AYLAR ÖNCESİNDE UYARDIĞIMIZI, ANCAK HİÇBİR ADIM ATILMADIĞINI SÖYLEMİŞTİK OLUMLU BİR ADIM ATILMAYINCA TÜM BU “PİSLİKLERDEN VE ELEBAŞINDAN” PARTİMİZİN KURTULMASI GEREKTİĞİNE İNANDIK VE YAYINLARIMIZA BAŞLADIK

İYİ NİYETLE 6 KİŞİNİN İSMİNİ DAHİ ANMADAN TEKRAR BAHÇELİ’YE ÇAĞRIDA BULUNDUK, UYARMAK İSTEDİK BAHÇELİ İSE İYİ NİYETLİ ÇAĞRIMIZI ÇARPITARAK KENDİSİNE ŞANTAJ YAPILDIĞINI SÖYLEDİ OLUMLU BİR ŞEKİLDE PARTİYİ 4 PİSLİKTEN ARINDIRAN BAHÇELİ, BİR ANDA U DÖNÜŞÜ YAPARAK KENDİSİNE BİAT ETMİŞ A TAKIMINA SAHİP ÇIKTI VE KENDİSİ DE PİSLİĞİN İÇİNE DÜŞTÜ

MAALESEF BİZE BAŞKA BİR ÇIKAR YOL BIRAKMAYAN, MHP’YE VE DAVAMIZA GELECEK ZARARI UMURSAMAYAN VE TEK DERTLERİ MENFAAT TEMİN ETTİKLERİ KOLTUKLARINI KORUMAK OLAN BU İŞGAL ÇETESİNİN VE ELEBAŞININ İNADI YÜZÜNDEN YAYINLARIMIZA DEVAM EDİYORUZ

BAHÇELİ’NİN BASIN ÖNÜNDE SORUMLULUK VE VEBALİ SIRTINA ALAN AÇIKLAMASINA GEREK YOKTUR ZATEN VEBAL SIRTINDADIR VE SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİREMEMİŞTİR YOL ARKADAŞLARINA VE EKİBİNE SAHİP ÇIKMAK ELBETTE BİR LİDERLİK VASFIDIR AMA ONDAN DAHA DA ÖNEMLİ BİR LİDERLİK VASFI VARDIR Kİ, O DA TÜRK MİLLETİ VE ÜLKÜCÜ HAREKETİN MANEVİ DEĞERLERİYLE KAN UYUŞMAZLIĞI OLAN LİYAKATSİZ VE AHLAKSIZ İNSANLARDAN EKİP OLUŞTURMAMAKTIR BÖYLE PİSLİKLERİ TEŞKİLATIN BAŞINA BELA ETMEMEK, YÜZÜMÜZÜ YERE EĞDİRMEMEKTİR AHLAKSIZLIKLARIYLA DAVAMIZI LEKELEYEN BU EKİBE SAHİP ÇIKARAK KEFİL OLMAK LİDERLİK OLAMAZ, OLSA OLSA ELEBAŞILIK OLUR AHLAKSIZLIĞI ORTAYA ÇIKAN KİŞİLER, GEÇMİŞİ ÜLKÜCÜ DAVADA GEÇENLER OLUNCA “AHLAKİ ZAAFI OLANLARI ARAMIZDA BARINDIRMAYIZ” DİYEREK BİR ÇIRPIDA İSTİFA ETTİREN BAHÇELİ; SIRA DEVŞİRMELER, ULUSALCILAR VE MUKADDESAT DÜŞMANLARINA GELİNCE HEMEN KEFİL OLUP ONLARI KORUMAYA KALKMASI, ÜZERİNDE DERİN DÜŞÜNÜLMESİ GEREKEN BİR MEVZUDUR VE KENDİSE YÜKLENEN DAVAMIZI VE HAREKETİMİZİ BİTİRME MİSYONUNUN DA AÇIK DELİLİDİR

MAALESEF ARTIK GÖRÜNTÜLERİ YAYINLAMAYA BAŞLIYORUZ İSMİ GEÇEN DİĞER 5 KİŞİ, PARTİMİZİ VE CAMİAMIZI DAHA FAZLA YIPRATMAK İSTEMİYORLARSA BAŞKANLIK DİVANINDAN, MİLLETVEKİLLİĞİ ADAYLIĞINDAN VE PARTİMİZDEN İSTİFA ETMEK ZORUNDADIRLAR İSTİFA EDENLERİN GÖRÜNTÜLERİNİ YAYINLAMAYACAĞIMIZI “MUKADDESATIMIZ ÜZERİNE YEMİN EDEREK” TEKRAR PARTİMİZE VE KAMUOYUNA İLAN EDİYORUZ

CANİLERDEN MEDET UMACAK KADAR ALÇALAN, OTUZ BİN CANA KIYAN PKK YI “TUTARLI VE FİKİR NAMUSUNA SAHİP” İLAN EDEN,

SİTEMİZİN İSMİNİ VERMESİNDEN SONRA İSE GAZETECİLERE “BİZ ŞEREFLİ İNSANLARIZ YÜZÜM AK, ALNIM AÇIK BU BİR İFTİRADIR” DİYE BAĞIRAN, “ PİSLİK 5 – MEHMET EKİCİ ”

“PİSLİK 5 – MEHMET EKİCİ”
BAHÇELİ’NİN GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

MEHMET EKİCİ
BAHÇELİ’NİN
GENEL BAŞKAN YARDIMCISI
(MAALESEF) MHP YOZGAT MİLLETVEKİLİ
EVLİ
3 ÇOCUK SAHİBİ

HÜSNİYE…

İLKÖĞRETİM OKULU
ÖĞRETMENİ

MHP'de Osman Çakır, Mehmet Ekici ve Cihan Paçacı partideki görevlerinden istifa ettiler, adaylıktan çekildilerMHP'li Osman Çakır Genel Başkan Yardımcılığı ve adaylıktan istifa etti MHP'li Osman Çakır Pislik 6 Yayınlanmadan İstifa Etti - 21052011,Osman Çakır'ın Olduğu İddia Edilen Pislik6 Sıradaydı İstifanın ardından yayınlanıp yayınlanmayacağı bilinmiyor,Cihan Paçacı'nında Pislik7 de görüntüleri olduğu iddia ediliyordu

MHP’deki kaset iddiaları iki istifa daha getirdi Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcıları Osman Çakır ve Mehmet Ekici ile Genel Sekreter Cihan Paçacı, partideki görevlerinden ve parti üyeliğinden istifa ettiler, milletvekilliği adaylıklarından çekildiler
Osman Çakır, yaptığı yazılı açıklamada, "Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcılığı, Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinden, Parti üyeliğinden ve Samsun Milletvekili Adaylığından istifa ettim" ifadesini kullandı
Bu açıklamanın ardından Genel Başkanı Yardımcısı Mehmet Ekici de istifasını açıkladı, adaylıktan çekildiğini duyurdu Ekici yaptığı açıklamada, "Milletimden özür diliyorum, savaşım şimdi başlıyor" dedi
Ekici’den dakikalar sonra bir istifa haberi daha geldi Genel Sekreter Cihan Paçacı da görevlerinden istifa etti, adaylıktan çekildi
MHP’deki kaset iddiaları ile ilgili olarak daha önce partinin 4 yöneticisi de görevlerinden istifa etmiş ve milletvekili adaylıklarından çekilmişlerdi

Kaynak:habergocom

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com