Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
asılı, kaldım, yakamozlarinda

Asılı Kaldım Yakamozlarinda

Eski 09-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Aşkını doğayla özdeşleştiren Şair imge ve betimlemeleriyle dizelerini dantel gibi örüyor Aşksız yaşanamayacağını aşksız geçen günleri yaşamdan saymadığını yaşam labirentindeki çelişkileri tutarsızlıkları vurdumduymazlıkları sosyolojik çürümüşlükleri hayal kırıklığı kırgınlıkları yüreğinde izler bırakan kor ateşi gibi ıstırap yumağına rağmen her daim sevdasıyla barışıktır Yüreğinin derinliklerinde hissedilen engin sevdası ulvi aşkına olan vefa ve sadakatinin yanı sıra duygusal ve hümanist duruşunu her zeminde koruyabiliyor
Çocukluk gençlik yatılı öğrencilik yıllarındaki fırtınalı gel gitleri onu bir hayli yıpratmasına rağmen hayata küsmüyor yaşama ümidini diri tutuyor
Haksızlıklara adeletsizliklere haykırıyor eşitlik ve özgürlüğü şiar ediniyor zulüm ve sömürüye kayıtsız kalmıyor
Şiirleri toplumsaldır ütopyadan uzaktır Şair dostumu yürekten kutluyorum nice yapıtlara yolun açık olsun

Ürünün Resimleri:

Piyasa Fiyatı - 09092012
7,04 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com