Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
demet, hikayelerden

Hikayelerden Bir Demet

Eski 09-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Hikayelerden Bir Demet

Hikayelerden Bir Demet

>Anton Çehov yaşadığı devrin önemli tarihsel ve sosyolojik mücadelelerinin acılarını çeken insanın iç dünyasını en kapsamlı şekilde anlatan, eşine az rastlanır yazarlardan biridir Onu gerçek anlamda Çehov yapan da karakterlerinin ruhsal dünyalarının en ince detaylarını açığa çıkarmasıdır

Bu kitapta "Bayram Borcu", "''Liderin Evinde", "Yüzbaşının Takımı", "Gerçek Kronoloji" "Köpekle Sohbet", "Melyuzga", "İkisi de Birbirinden İyi", "Ümitsiz", "O Kız Benim", "Gerçekleşmemiş Bir Olayın Küçük Bir Hatırlatması" vb gibi yirmi kısa hikâyesini bulacaksınız

Bu kitapta seçilen hikâyeler açık ve akıcı bir şekilde çevrilmiştir

Bu yirmi hikâyeyi ilk defa Türkçe’ye çevirerek okuyucularımıza tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz

Ürünün Resimleri:

Piyasa Fiyatı - 09092012
6,59 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com