Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşk, geçer

Aşk Beni Geçer

Eski 09-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Aşk Beni Geçer

Aşk Beni Geçer

''İlk ürünleri 1970''ten sonra gün yüzüne çıkan kuşağın kişiliği belirmiş şairlerinden biri olarak göründü Dönemin acılarından kaynaklanan şiirlerinde, kendine özgü sesi, ince, özgün buluşmalarıyla dikkati çekti''
- Şükran Kurdakul-
''Budak''ın şiirleri bana sevinç veriyor İyi şiir sevinç verir''
- Melih Cevdet Anday-
''Yaralanmaya açık, her zaman çoktan yaralanmış, şiir için ya da şiire doğru yaralanmış bir ruh''
- Orhan Koçak-
''Şaşırtıcı buluşları, dengeli ironisi ve humoruyla yeni kuşak içinde özgün yeri olan bir şair''
- Ataol Behramoğlu-
''Budak''ın şiiri bireyinin varoluş bağlamında modernizmi zemin edinmiş, ancak bu varoluşu ifade etme bağlamında gelenekle bağlarını koparmamış bir şiirdir''
- Yücel Kayıran-

Ürünün Resimleri:

Piyasa Fiyatı - 09092012
5,86 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com