Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hokus, pokus

Hokus Pokus

Eski 09-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Hokus Pokus

Hokus Pokus

Sihrin altın çağında yaşamış yıldız sihirbazların, 21yüzyılda yaşayan acemi bir sihirbazın evine yaptığı ziyaretler sizi hayretler içinde bırakacak! KOLLARI SIVAYIN VE SİZ DE BİR GİZEM USTASI OLUN! Kitaptaki bazı sihirbazlar: ALEXANDER – Her Şeyi Bilen Adam! CHUNG LING SOO – Kurşun Yakalayan Hokkabaz HOUDINI – Avrupa’da Sansasyon Yaratan Sihirbaz VE DAHA PEK ÇOK HEYECAN VERİCİ GÖSTERİ!! Sahnelenen gösterilerin tarihi hakkında bilgilendirirken, bazı numaraların sırlarını da açığa çıkarıyor School Librarian Keşke ben çocukken de Hokus Pokus olsaydı İnanılmaz ilham verici… Şaşıracaksınız David Copperfield Kurgu, gerçek ve uygulanabilir sihrin harika karışımı The Sunday Express Paul Kieve Kariyeri 16 yaşında bir klipte yer almasıyla başladı Sonraları Harry Potter ve Azkaban Tutsağı filminde sihir danışmanlığı yaptı ve filmde rol de aldı Daniel Radcliffe’e sihir dersleri verdi David Copperfield ve Derren Brown gibi sihirbazlara ve BBC’de yayınlanan Büyünün Tarihi programında sihir danışmanlığı yaptı Sihir danışmanı olarak Guinness Rekorlar Kitabı nın 2005 ve 2006’da yayımlanan kitaplarına sihir bölümünü ekledi 2006 İngiliz Sihir Topluluğu Ödülünün sahibi oldu

Ürünün Resimleri:

Piyasa Fiyatı - 09092012
17,59 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com