Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşk, çocuk

Aşk ve Çocuk

Eski 09-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Aşk ve Çocuk

Aşk ve Çocuk

Bir Maeve Binchy romanı okumak eski bir dostla sıcacık bir buluşmaya benzer Aşk ve Çocuk, Maeve Binchy''nin en iyi romanlarından biri…

"Maeve Binchy''nin en iyi romanlarından biri Birbirinden farklı bir grup insanı ahenkle ele alıyor; İrlanda''daki yaşama özgü olaylar dizisi inandırıcı; romanın sonu da çok tatlı İnsan, Frankie karakterini Binchy''nin bundan sonraki romanlarında da görmek istiyor"
Susan Rogers, Newark Star-Ledger

"Maeve Binchy hayranları ayakkabılarını bir tarafa fırlatacak, kendilerine güzel bir çay demleyecek ve koltukta kıvrılıp Binchy''nin sıcak dünyasına bir kez daha adım atacaklar "
Melinda Bargreen, The Seattle Times

"Bir Maeve Binchy romanı okumak eski bir dostla sıcacık bir buluşmaya benzer Binchy''nin klasik tarzıyla, küçük bir Dublin mahallesinde yaşayan ve aile, inanç ve topluluk bağlarıyla birleşen renkli ve eksantrik karakterler birbirlerinin yaşamına girip çıkıyorlar Okurların bir kutu mendili hazır bulundurmaları gerekecek…"
Margaret Flanagan, Booklist

Ürünün Resimleri:

Piyasa Fiyatı - 09092012
18,82 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com