Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ister, kadınlar, kadınlardan

Kadınlar Kadınlardan Ne İster?

Eski 09-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

“KADINLAR KADINLARDAN NE İSTER?”

Yılların içinde biriktirdiği sıkıntıları, yorgunlukları, kırgınlıkları yazmak istiyordu Boş vermişliklerin saygı adı altında, umursamazlıkların hoşgörü adı altında, sıradanlaşmanın düzene girmek adı altında nasıl da günden güne çirkinleştiğini ya ciddiye alacaktı olanları ya da dalgaya Ve yazdı sakladıklarını, gün ışığına kavuşturdu…

MELİH AŞIK:
“Müge Bal hemen hiç destek almadan kendi kendini var eden bir genç yazar
Onun kısa yazarlık serüveninin en yakın tanığıyım Postiga Yayınevi''ni de onu keşfettiği için kutlarım Müge kısa sürede büyük işler başaracak Eminim

MEHMET COŞKUNDENİZ:
“Kadınları anlamak erkekler için dünyanın çözülmesi en zor matematik problemini çözmekten daha zor, biliyorum Biliyorum çünkü aşk konusunda, ilişkiler konusunda bu kadar yazıp çizen bir insan olarak ben bile “Evet, kadınları anladım” diyemiyorum Bunu dediğim gün, ‘ermiş’ olacağım sanırım Yine de kadınlara dair ipuçlarına ihtiyacımız var hepimizin Bu ipuçlarını bizim erkek aklımızla bilmemizin imkânı yok Bunu bize ancak bir kadın sağlayabilir Yani bir anlamda ‘casus…’ Müge Bal bu kitabında bir kadın olarak kadınların dünyasından bize ‘casus’luk yapıyor Kadınların hangi durumda hangi tepkileri verdiğini anlatıyor Daha da önemlisi kadınların kendi aralarındaki o bitmek tükenmek bilmeyen rekabeti, kıskançlığı da yansıtıyor
Erkekler için ‘başucu kitabı’ olmaya aday bir kitap bu Kalemine çok güvendiğim Müge Bal’ın yazdıklarını beğeneceğinizden hiç kuşkum yok…”

Ürünün Resimleri:

Piyasa Fiyatı - 09092012
9,74 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com