Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Yazılım & Donanım

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cga, modem, philips, port, tanıtımı, wireless, özellikleri

Philips Cga5722/62 4 Port Wireless Modem Özellikleri Tanıtımı

Eski 09-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Philips Cga5722/62 4 Port Wireless Modem Özellikleri Tanıtımı

Philips CGA5722/62 4 Port Wireless Modem Özellikleri Tanıtımı
Philips CGA5722/62 4 Port Wireless Modem Özellikleri Tanıtımı
Philips CGA5722/62 4 Port Wireless Modem

ADSL Hat Arayüzü: DMT Line Code, RJ-11 port
Standart Uyumluluk: IEEE 8023, 8023u, 80211g, 8021d ,lUT Gdmt ,lUT GHandshake,IUT T413 issue 2 - ADSL full rate
Portlar: Dört adet 10/100Mbps Rj-45 portu ,Bir adet ADSL RJ-11
ADSL Özellikleri: DMT hat modülasyonunu,Annex A Full-Rate ADSL’yi destekler: 8 Mbps’a kadar indirme, 1 Mbps’a kadar yükleme,GLite ADSL’yi destekler: 15 Mbps’a kadar indirme,512 Kbps’a kadar yükleme,DyingGASP desteği
Yönetim özellikleri: Web bazlı yönetim üzerinden firmware güncelleme, Web bazlı yönetim (konfigürasyon) , Güç indikatörleri , Olay ve tarihçe kaydı , Ağ ping
Giüvenlik özellikleri: Şifre korumalı konfigürasyon erişimi , PPP ile kullanıcı kimliği doğrulama (PAP/CHAP) ,Güvenlik duvarı NAT NAPT ,VPN pass through (IPSec-ESP tünel modu, L2TP, PPTP)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com