Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
yürekler, ölür

En Son Yürekler Ölür .

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

En Son Yürekler Ölür .

Yazar : Canan Tan

Bu kez yazar, aşkın yanı sıra organ nakli konusuna da dokundurmuş kalemini Yaşamla ölümün kıyasıya savaştığı yol ayrımında ge-çen çarpıcı bir öykü Yanı başımızda yaşanıyormuşçasına gerçek Sen, gözlerinden ateşler saçarak, zehirli oklarını bana yöneltirken, ben sana âşık oldum Nehir Sen, tüm şatafatlı tanımlardan sıyrılıp en doğal halinle, yaramazlık yapan çocuklar gibi boynunu bükmüş bağışlanmayı beklerken, ben sana âşık oldum Deniz Yüreklere düşen ilk kıvılcımlar Sonsuza dek süreceğine inanılan aşk, mutluluk Ve o uğursuz kaza! Kadının belleğinde kalan son sözcükler Sıkı tutun Nehir!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com