Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dokunma

Bana Dokunma

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bana Dokunma

6 Departman: Ordu

13 Departman: İstihbarat

19 Departman: Hâlâ hayatta olmanızın sebebi Jamie Carpenter'ın hayatı artık eskisi gibi olmayacak Babası öldü, annesi kayıp ve kendisi, Frankenstein adında devasa bir adam tarafından kaçırıldı

Jamie'yi 19 Departman'a getirdiler Burası yüz yıl önce, Abraham Van Helsing ile Drakula'nın hayatta kalmış diğer kurbanları tarafından, doğaüstü olayları incelemek üzere kurulmuş bir merkez Jamie'nin, Frankenstein canavarı,

güzeller güzeli bir vampir kız ve merkezin diğer ajanlarının yardımıyla annesini çok güçlü bir vampirden kurtarması gerek

19 Departman, serinin bu ilk kitabıyla sizi, tarihin tozlu koridorlarında dolaştırıp, Avrupa'nın bir ucundan diğer ucuna, Viktoryen İngiltere'den 20'li yılların New York'una, Kuzey Rusya'nın buzullarından Transilvanya'nın dehşetengiz dağlık bölgelerine taşıyacak

Çağdaş gerilim türünü klasik korku öğeleriyle bir araya getiren bu doludizgin maceranın yanında okuduğunuz diğer paranormal hikayeler romantik komedi gibi kalacak

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com