Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ahmet, aşk, köpekliktir, ümit

Aşk Köpekliktir | Ahmet Ümit

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Aşkın bütün halleri Tutkunun aklımızı ele geçirmesi Kötülüğün en güzel biçimi Rezil olmaktan duyduğumuz haz Kırılan umutlarımızın lezzetli kederi Çiğnenen onurumuzun getirdiği kibir Vicdan tutulması, bencilliğin son kertesi, yanılsamanın en derin anı İmkânsız olanın çekiciliği Yani gönüllü kölelik Yani insanoğlunun en masum hali Yani bildiğiniz delilik Yani en yalansız aşk öyküleri

"Düşümü gerçekleştirdiğimden de emin değilim Böyle bir düşüm var mıydı, yok muydu, ondan bile emin değilim Kafam çok karışık Daha da kötüsü, eskiden Stefan'ı düşündüğümde güzel, iyi, masumiyetle ilgili duygular uyanırdı içimde Coşkuyla, heyecanla, umutla dolardım Şimdi büyük bir öfke var Bazen insanlıktan çıktığımı hissediyorum Düşündüklerim beni korkutuyor Gel gör ki düşünmeden de edemiyorum Olmuyor, beceremiyorum Bir de oturmuş aşkın saçma olduğunu anlatıyorum Ben de en az aşk kadar saçmayım Diyeceksiniz ki seni, aşk saçma biri haline getirdi Doğru ama ben de direnemedim Asıl tutarsızlık bende İnsan aptalca, anlamsız bulduğu bir tutkunun peşinden gider mi? Bak gidiyorum işte Hâlâ onu arıyorum Kafam karışık, canım yana yana gecenin bir yarısında bu bara geliyorum, ondan birini bulabilir miyim diye"

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com