Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hatırladın, kinsella, sophie

Beni Hatırladın Mı - Sophie Kinsella

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Beni Hatırladın Mı - Sophie Kinsella

Kitap Özet

Bir sabah uyansanız ve hayatınız kusursuz olsa…?
Lexi, berbat bir trafik kazasının ardından hastanede gözlerini açıyor Ona göre sene 2004 Kendisi yirmi beş yaşında ve çarpık dişli biri Felaket bir aşk hayatına sahip Ancak, her ne kadar inanamasa da, öğreniyor ki, sene aslında 2007 Lexi artık yirmi sekiz yaşında, dişleri inci gibi ve çalıştığı departmanın da patronu olmuş; üstelik de evli! Hem de yakışıklı mı yakışıklı bir milyonerle! Rüyalarındaki hayata aniden nasıl iniş yapıverdi böyle acaba?
Lexi şansına inanamıyor özellikle de nefes kesen yeni evini gördüğü zaman! Kocasını yeniden tanımaya başlayınca muhteşem bir evlilik hayatı olduğunu da öğrenecek, çok iyi biliyor Üstelik sevgili kocası bir de 'Evlilik Kitapçığı' hazırlamış onun için
Fakat Lexi yeni kimliği hakkında daha çok bilgi edindikçe, kusursuz hayatının yüzeyinde çatlaklar oluşmaya başlıyor Eski dostlarının hepsi ondan nefret ediyor İşine göz dikmiş, dişli bir rakibi var
Bir de üstüne üstlük dağınık saçlı, aaaai bir erkek çıkıp…
yeni bir bomba patlatıyor!
Yani, ne olmuş olabilir ki?
Lexi bir gün her şeyi hatırlayacak mı?
Ve hatırlarsa ne olacak?

“Yine kendine has Kinsella Tam da yaz için biçilmiş kaftan
- Publishers Weekly

“Lezzetli bir roman, sayfalar parmaklarınızın arasından akarken hem karnınız ağrıyana kadar gülecek, hem de ara sıra kalbinizi ağrıtacak kederler yaşayacaksınız… Kinsella, hafıza kaybının ne ironik sonuçlar doğurabileceğini
sular seller gibi ifade ediyor
- USA Today

“Sophie Kinsella'nın alameti farikaları: Komedi, dürüstlük, tazelik
- Barnes and Noble

Beni Hatırladın mı?
Yazarophie Kinsella
Sayfa Sayısı: 456
Baskı Yılı: 2008
Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları
Liste Fiyatı: 1900 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com