Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aziz, çekiyorum, kıpırdama, saltık

Kıpırdama Çekiyorum - Aziz Saltık

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kıpırdama Çekiyorum - Aziz Saltık

Kitap Özet

Bu kitap sualtında geçirilen 20000 dakikanın ve çekilen 50000 kare fotoğrafın küçük bir özeti, amacıysa sizlere sualtını benim gözümden gösterebilmek Sualtı fotoğrafçılığı konusunda kendi tecrübelerimi sizlerle paylaşabilmek, bu büyülü dünyanın ilginç canlılarını tanıtabilmek
Seyahatler sırasında başımdan geçenleri sanki bir dalış sonrasında küpeşteye dayanmış, havlulara sarınmış sohbet edermiş gibi sizlere anlatıp biraz olsun gülümsemenizi sağlayabilmek Henüz bu tecrübeyi yaşamamış olanlarınız için Hic sunt Dracone (*) ifadesinin sualtı için yalan olduğunu, ejderhaların devrinin geçtiğini anlatabilmek için yazıldı bu kitap
Bir solukta okumanız ve fotoğraflara bakarken biraz olsun o coğrafyaları ve o anları yaşayabilmeniz, benim aldığım zevki tatmanız dileğiyle

(*) Here be the dragons (Burada Ejderhalar var) eskiden haritaların bilinmeyen kısımlarına uyarı mahiyetinde yazılan latince bir cümledir

Kıpırdama Çekiyorum

Aziz Saltık
· Cinius Yayınları
· Basım Tarihi : 08 - 2010
· ISBN : 978-605-127-077-
· Sayfa Sayısı : 188
· Etiket Fiyatı : 2500 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com