Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bernard, nefesi, tanrıların, werber

Tanrıların Nefesi - Bernard Werber

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Tanrıların Nefesi - Bernard Werber

Kitap Özet

'Peki ya siz tanrı olsaydınız ne yapardınız?'
'Tanrılar serisi' fikri bu sorudan doğdu
Dinlerin ortaya çıkışından bu yana insanoğlu kutsal bilgiyi iki seçeneğe bağlamıştır: 'İnanıyorum' veya 'İnanmıyorum'
Başka cevaplar bulmak için soruyu başka türlü sormak bana ilginç gelirdi O'nun veya Onlar'ın varolduğu varsayımını ele alalım ve biz basit ölümlüleri nasıl gördüklerini anlamaya çalışalım Hareket sınırları nedir? Bizi yargılıyorlar mı? Bize yardım ediyorlar mı? Bizi seviyorlar mı? Bize ne niyetle yaklaşıyorlar?
Bu varsayımları incelemek için sorumlu ve faydalı bir tanrı olmanın öğretildiği bir tanrılar okulu hayal ettim
İnsanların tanrılar üzerinde değil de tanrıların insanlar üzerindeki bakış açılarını sunarken geçmiş tarihimiz olası geleceğimiz türlerimizin ve onların türlerinin yeni bir algısı ortaya çıktı

Kitap Kapak

Tanrıların Nefesi
Bernard Werber
· Galata Yayınları
· Basım Tarihi : 09 - 2009
· ISBN : 975-322-558-8
· Sayfa Sayısı : 488
· Çevirmen : Ömrüm Erdaş
· Etiket Fiyatı : 2000 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com