Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Anne, Bebek & Oyuncak

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
biberon, dreambaby, kurutma, separatörü

Dreambaby Biberon Kurutma Separatörü

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Fonksiyonları :

Biberonların kalıntısız temizlenmesini sağlar
Kurutma separatörü her şeyin düzenli kurutulabilmesini sağlar
Mutfak tezgahı, musluk veya masaya tutturmak için kolayca ayarlanabilmektedir Mükemmel tasarımıyla Dream Baby kurutma separatörü, işiniz bittiğinde küçücük hale katlanıp kaldırılabilir
Biberon, emzik, kapak ve tabaklar iyice yıkandıktan sonra kurumaları için kurutma rafına yerleştirilir
Aksesuarlar yalnızca gösteri amaçlıdır Resimde görülen şişe, emzik ve biberonlar F530 modeline dahil değildir

Hitap ettiği Yaş Aralığı : 0 Ay ve Üzeri

Kalite Belgeleri : CE
Üretildiği Malzeme : PVC
Paket İçeriği : 1 Adet
Ürünün Ağırlığı : 239 gr

Üretim Yeri : Çin
Markanın Ait Olduğu Ülke : Avustralya

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 06092012
18,48 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com