Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Anne, Bebek & Oyuncak

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adaptörü, babybjörn, klozet

Babybjörn Klozet Adaptörü

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ürünün Adı: BABYBJÖRN® KLOZET ADAPTÖRÜ

Markanın ait olduğu ülke: İSVEÇ

Üretim yeri: İSVEÇ

Bebeğe sağladığı fayda: BABYBJÖRN® Klozet Adaptörü çocuğunuzun klozete oturmaya geçiş aşamasında eğiticidir ve doğru pozisyonda oturmasını sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır Çocukların otururken kayarak bacaklarının kenarlarını sıkıştırmalarını engelleyerek güvenli bir şekilde oturmalarını sağlar Çocuğun ihtiyaç duyduğu süre boyunca rahatça oturmasına olanak verir BABYBJÖRN® Klozet Adaptörü çocukların kolayca takıp çıkartabileceği şekilde tasarlanmıştır Kenarları ile bağlantı noktaları keskin değildir ve hatları yuvarlatılmıştır

Anne-Baba’ya sağladığı fayda: Çocukların tuvalet eğitimini kolaylaştırır Seyahatlerde taşınması kolay ve pratiktir Kullanılmadığı zamanlarda uygun bir yere asılması için entegre askısı vardır

Fonksiyonları: Sıçramayı engelleyen dar açılı bir tasarımda üretilmiştir Her türde klozet oturma kısmına uyumludur Alt kısmındaki özel ve patentli mekanizması sayesinde klozete sabit olarak ayarlanır ve çocuğunuzun kayıp düşmesini engeller

Kullanım amacı ve faydası: Çocuğun bezden ayrılmasını ve tuvalete daha kolay alışmasını sağlar

Ürün Madde İçeriği / kumaş materyali: Dayanıklı ve dönüşümlü plastik malzemeden üretilmiştir

Kalite Belgeleri: TÜV/GS tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır

Garanti Süresi: Yasal garanti kapsamında değildir, ancak üretici tarafından müşteri memnuniyeti anlayışıyla üretim hatalarına karşı 1 yıl garantilidir

Aldığı ödüller: Mother&Baby Award/ England, Red Dot/Germany, IDSA Award/USA, JPMA Award/USA, Good Design Award/Japan

Temizlenme Özellikleri : Bol ılık su ile kolayca temizlenir

Ürünün Kapalı (Ambalaj ) Ölçüleri (en,boy,yükseklik) : 29 x 10 x 39,5 cm

Ürünün ambalajı ile birlikte ağırlığı: 600 gr

Paket içeriği: 1 adet BABYBJÖRN® Klozet Adaptörü

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Renk : White/Bright Red
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 06092012
106,18 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com