Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Anne, Bebek & Oyuncak

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
750, avena, baby, boy, ekonomik, sac, sativa, uni, vücut, şampuanı

Uni Baby Avena Sativa Saç ve Vücut Şampuanı 750 ml - Ekonomik Boy

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı ise sabun içermeyen formülü, dengeli pH ile saç ve vücudu bir arada temizleyerek kremsi yapısı ile nemlendirir

Göz yakmaz, hoş kokuludur

Yüksek nemlendirme ve allerjik reaksiyona duyarlı formülü ile cildin doğal yapısını destekler

İçeriğindeki Avena Sativa (oatmeal extract) gramineae familyasına ait doğal yulaf özüdür İçerdiği Avenasin, vitaminler(E vitamini) , mineraller ve proteinler yapılandırma, koruma ve canlandırma özelliğine sahiptir

İçeriğindeki Dexpanthenol, B5 vitamini aktive edilmiş bir nemlendiricidir Cildi sakinleştirir, hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur Kızarık ve tahrişlere karşı etkilidir

Avrupa Birliği Standartlarına 76/768/EEC ve CTFA(Toiletry and Fragrancy Association) uygun üretim prosedürüyle hazırlanmıştır

Boya maddesi içermez

Dermotolojik olarak test edilmiştir

Hippoallerjeniktir

Ayrıca Özellikle uzun ve gür saçları besleyerek sağlıklı bir görünüm verir ve taranmasını kolaylaştırır

Yumuşak yapısı sayesinde bebeğiniz ve tüm aile bireyleri için idealdir

Üretim Yeri : Türkiye

İçeriği: 750ml

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 06092012
9,39 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com